OnlyFans CEO’su Ami Gan istifa etti

CEO olarak yaklaşık iki buçuk yıl geçirdikten sonra, Ami Gan OnlyFans’tan ayrılıyor. Baş strateji ve operasyon sorumlusu Keily Blair, CEO olarak görevi devralacak.

Gan, Twitter’da “Kültürel zamanın ruhu boyunca yankılanırken OnlyFans’ta yaklaşık 3 yıl geçirmek ödüllendirici olmanın ötesindeydi” diye yazdı. iplik.

OnlyFans, yetişkinlere yönelik içeriği destekleyen belki de en iyi bilinen içerik oluşturucu platformudur ve Gan’a göre şirket ödeme yaptı. 10 milyar dolar CEO iken yaratıcılara; Ayrıca PitchBook tahmini OnlyFans’ın 2022’de 2,5 milyar dolar gelir elde edeceği (şirket, yaratıcılara yapılan ödemelerin %20’sini elinde tutuyor).

OnlyFans’ın yankılanan başarısına rağmen, platformun CEO’su olmak özellikle zor bir iştir. Değişirken kredi kartı şirket politikaları ve küresel mevzuat Çevrimiçi seks işçilerinin geçimini sağlamasını giderek daha da zorlaştıran OnlyFans, aynı engellerle mücadele etmek zorundadır. Gan, CEO olarak görevi devralmadan kısa bir süre önce, OnlyFans rezil bir şekilde olacağını duyurdu. yasak müstehcen içerik, içerik oluşturucu topluluğunu kargaşaya sürüklüyor. Her ne kadar bu karar sonunda tersyaratıcılar ölüme mahkûmmuş gibi göründükleri o kriz anını kısa sürede unutmayacaklar. bir kez daha platformdan ayrılmanın finansal sonuçlarına katlanmak.

Ne zaman TechCrunch Disrupt’ta soruldu Gan, yetişkin içerik oluşturucuların beş yıl içinde hala OnlyFans’ta olmayı bekleyip bekleyemeyeceği, evet dedi. Ancak hem Gan hem de Blair, OnlyFans’ın gelirinin ne kadarının yetişkin içerik oluşturucular tarafından yönlendirildiğine ilişkin sorulardan kaçındı çünkü şirket sürekli olarak sınırlarını zorladı. iş için güvenli teklifler OFTV gibi.

OnlyFans’tan ayrıldığını duyuran Gan, bir sonraki girişimini de açıkladı. O kurdu Hoxton Projeleri, kurucuların iş büyümesini desteklemek için “ajans paradigmasını yeniden tasarlayan” bir pazarlama şirketi. CEO olarak görev süresine rağmen, Gan’ın geçmişi pazarlamadır; daha önce OnlyFans’ın baş pazarlama sorumlusuydu ve ondan önce Cannabis Cafe, Red Bull, Quest Nutrition ve diğer şirketlerde iletişim çalışmalarını yönetti.

Yeni CEO Blair, OnlyFans’a, kullanıcıların verilerinin güvende olduğundan emin olmalarını sağlamadan başarılı olamayacak bir şirkette işe yarayan bir beceri seti olan veri gizliliği yasası alanında bir kariyerden sonra geldi. Şirketin genel danışman yardımcısı Matt Reeder, CSOO olarak Blair’in yerini alacak ve Sue Beeby, OnlyFans’ın baş iletişim sorumlusu olacak.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın