Nothing yeni ürününün sinyalini verdi

Nothing yeni ürününün sinyalini verdiNothing resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımla yeni ürününün sinyalini verdi. Ancak bu sinyal, kullanıcıları bekleyen ürünün ne olduğu konusunda fikir beyan etmeye pek destek olmuyor. Ancak yine de, şirketin yol haritası çerçevesinde bazı çıkarımlarda bulunulabiliyor.

Şirket şimdiye kadar Ear 1 ismini taşıyan kablosuz kulaklığı ve Phone 1 adını taşıyan akıllı telefonunu tanıtmıştı. Ürün portföyünün üçüncü üyesi ise diğerlerinden farklı bir yerde durabilir.

Şirketin Twitter hesabından yeni ürün için meydana getirilen paylaşımda çok yakından çekilmiş bir kelebek fotoğrafı yer ediniyor. Fotoğrafın üstünde ise “Muhteşem. Yakında.” ifadesini görmek olası oluyor.

Şirketin Ear 1 görsellerinde de kelebek mevcuttu. Phone 1 zeki telefonun bir süre önce tanıtılması, yeni ürünün de bir kulaklık olabileceğini düşündürüyor. Bu ürünün görüntü itibarıyla standart AirPods’a benzeyen Ear 1 Stick kulaklık olabileceği belirtiliyor. Görseldeki kelebeğin vücudunun uzatılmış görüntüsü de bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

Nothing Ear 2 kulaklık da beklenen mamüller arasında yer alıyor. Ancak ikinci nesil kulaklık hakkında pek fazla şey bilinmiyor. İki kulaklığın birlikte tanıtılmasının da sürpriz olmayacağı söylenebilir. Nothing Phone 1’in Lite versiyonu ise şirketin kurucusu Carl Pei’nin yalanlamasının arkasından ihtimaller arasından kalkmış durumda.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın