Mangopay ile Sorare ekipleri, gerçek dünyadaki döviz işlemleri için Nakit Cüzdan’ı kullanıma sunuyor

GamesBeat Zirvesi heyecanını kaçırdınız mı? Merak etme! Tüm canlı ve sanal oturumları yakalamak için şimdi ayarlayın Burada.


Blockchain spor oyunu şirketi Sorare, hayranların gerçek dünya (fiat) para birimlerinde alışveriş yapmasına olanak tanıyan Cash Wallet’ı başlatmak için Mangopay ile ortaklık kurdu.

Sorare’nin beş milyon kayıtlı kullanıcısı normalde kripto para birimleriyle ödeme yapar. Cash Wallet ile ABD doları, euro ve İngiliz sterlini gibi itibari para birimlerinde ödeme yapabilecekler.

Sorare ve daha geniş Web3 endüstrisi için bu, girişin önündeki ana engellerden birini ortadan kaldırıyor ve mevcut ve yeni oyuncuların fantezi spor oyunlarını ve pazar yerini deneyimlemesini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Sorare CEO’su Nicolas Julia yaptığı açıklamada, “Sorare, blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturuldu çünkü spor hayranlarına ve fantezi oyuncularına kanıtlanmış özgünlük, az bulunurluk ve taşınabilirlik şeklinde benzersiz faydalar sağlayabileceğine inanıyoruz” dedi. “Ancak, yeni teknolojiler, potansiyellerini gerçekleştirmek istiyorlarsa herkes tarafından erişilebilir olmalıdır. Nakit Cüzdan’ın lansmanı, Sorare’yi tüm spor hayranları için olabildiğince basit ve kullanıcı dostu hale getirme hedefimizin anahtarıdır ve Yöneticilerin takımlarını ve koleksiyonlarını gerçek dünya (veya fiat) para birimlerini kullanarak oluşturmalarına olanak tanıyabildiğimiz için çok heyecanlıyız. ilk defa.”

Sorare'nin beş milyon fantezi sporcusu var.
Sorare’nin beş milyon fantezi sporcusu var.

Sorare, oyuncuların Sorare’nin futbol, ​​beyzbol ve basketbol gibi oyunlarında kendi kartlarına sahip olabilmeleri için Web3’ün mümkün kıldığı dijital kart sahipliği önerisiyle koleksiyon ve fantezi sporlarının kesiştiği noktada başladı. Oyuncuların dijital kartlarından para kazanmasına ve bunları sezonlar ve oyunlar boyunca oynamasına olanak tanır. Blok zinciri, kartların gerçekliğini ve azlığını doğrular.

rent a car 34

Mangopay CEO’su Romain Mazeries yaptığı açıklamada, “Ödeme altyapısı endüstrisinde lider olarak, bir sonraki ödeme çağını şekillendirmeye kararlıyız” dedi. “Sorare ile olan işbirliğimiz bu bağlılığın altını çiziyor. Spor, koleksiyon ve oyun alanlarında bir endüstri lideri olan Sorare, 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ile etkileyici bir büyüme yörüngesine sahiptir. Onlarla ortaklık yapmak yalnızca stratejik konumumuzu güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda ödeme çözümlerinde ortak ilerlemelerin önünü açarak yenilikçi blok zinciri platformlarına erişilebilirliği artırıyor.”

Sorare, 2018’deki lansmanından bu yana Premier League, MLB, MLS ve NBA dahil dünyanın en büyük ligleri ve takımlarıyla ortaklık kurarak ve Lionel Messi, Serena Williams ve Zinedine Zidane gibi spor ikonlarını yatırımcı olarak çekerek büyüme kaydetti. elçiler ve danışmanlar.

Ancak Sorare, lansmanından bu yana milyonlarca spor hayranının, Web3’te yeni olan tüketicilerin yaygın olarak yaşadığı sürtüşmeleri yaşamadan Sorare dijital kartlarının avantajlarından yararlanabileceği kusursuz bir deneyim oluşturmak için çalışıyor.

Fiat para birimini tanıtmak için Mangopay ile ortaklık kuran Sorare Cash Wallet, girişin önündeki ana engellerden birini ortadan kaldırıyor ve mevcut ve yeni Yöneticilerin fantezi spor oyununu ve pazar yerini deneyimlemesini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Oyuncular, banka hesaplarını güvenli bir şekilde Sorare’ye bağlayabilir, kredi kartı bilgilerini saklayabilir ve kart alıp satmak için doğrudan Nakit Cüzdanlarına para yatırabilirler.

Yeni özelliğin lansmanı, Sorare’nin kullanıcı tabanını büyütme, dünyanın en büyük spor topluluğunu yaratma ve bir sonraki küresel spor eğlencesi devini kurma yönündeki uzun vadeli stratejisinin en son adımı. Cash Wallet’ın kullanıma sunulması, Avrupa futbol sezonu, 2023 MLB Sezon Sonrası ve Sorare: NBA’in 2. Sezonunun başlamasından önce geliyor.

Nakit Cüzdan özelliği, Ağustos ayının başından itibaren tüm Sorare Yöneticilerinin kullanımına sunulacaktır.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın