David Gelles’e Yeni Rol

David Gelles’in hükümet politikası ile özel sektör arasındaki bağlantı hakkında mükemmel bir iklim raporlaması yaptığı bir yılın ardından, enerjisini ve coşkusunu yeni bir meydan okumaya taşıdığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum: İklim İleri haber bültenine liderlik etmek.

David, hızla ısınan dünyamız hakkında vazgeçilmez bir haber ve analiz kaynağı olan haber bülteni için haftada iki kez yazan, Climate Forward’ın yönetici muhabiri olacak. David, Mart 2022’de yalnızca abonelere özel bir ürün haline geldiğinden beri hızlı analizleri ve düşündürücü yazıları onu mutlaka okunması gereken bir hale getiren Somini Sengupta’dan bayrağı devralacak. Somini, küresel iklim muhabiri olarak daha geniş bir role taşınacak. Brezilya merkezli Manuela Andreoni, haber bülteninde kıdemli yazar olarak güçlü koşusuna devam edecek.

David ayrıca 2021’de Glasgow’daki New York Times İklim Merkezi ve Londra, San Francisco, New York ve Şarm El-Şeyh’teki benzer New York Times canlı gazetecilik etkinlikleri üzerine inşa edilen başarılı Climate Forward canlı etkinliklerinin programlanmasında ve ev sahipliğinde lider bir rol üstlenecek. geçen sene. Ayrıca David, ana rapor için etkili anlatılar ve analizler yazmaya devam edecek.

Haber bültenlerini düzenleyecek olan haber bültenleri yazı işleri müdürü Adam Pasick, “David’in uzmanlığını, enerjisini ve anlayışlı raporlamasını Climate Forward’a taşıyacak olmasından heyecan duyuyorum” dedi. “Becerilerinden yararlanmak ve bu benzersiz derecede önemli hikayenin zorluklarını ve fırsatlarını ele almak için gelişecek.”

David, Business için dokuz yıl yazdıktan sonra Mart 2022’de Climate masasına katıldı ve güzelce yazılmış kısa bilgiler ve hikayeler sunarken aynı zamanda “The Daily”de yer alan ve birçok Climate Forward canlı etkinliğine katılan çok yönlü bir muhabir olduğunu kısa sürede kanıtladı. İklim eylemini engellemek için organize çabalar hakkında derinden bildirilen hikayeler yazdı ve hem kurumsal dünya hem de iklim evrenini aşan benzersiz konumu meyvesini verdi. Yvon Chouinard’ın şirketi Patagonia’yı devretme kararıyla ilgili büyük bir haberdeve gelecekteki karlarının çevresel nedenleri desteklediğinden emin olun.

New York Times canlı etkinlikleri söz konusu olduğunda, David’in Eylül 2022’deki İklim Haftası sırasındaki çalışması, Dünya Bankası başkanı David Malpass’a iklim bilimini kabul edip etmediği konusunda defalarca baskı yaptığı tarih kitaplarından biriydi. Bay Malpass’ın kafası karıştığında, David onu kolayca salıvermeyi reddetti. Sonunda, Bay Malpass işinden bir yıl erken ayrıldı.

Lütfen David’i yeni işine hoş geldiniz; 19 Haziran’da Climate Forward’ın başına geçecek.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın