Beats, şeffaf bir seçenekle $169 Studio Buds+’ı piyasaya sürdü

Almak istemek bir çift kulaklık bilmek? Koşuya çık. Uzun, terli. İki şeyden biri olacak: ya zamanın yarısını onlarla uğraşarak geçireceksin ya da onları koyduğunu unutacaksın. eğlenmek için diz kıkırdağı), umarım kendi yönteminiz vardır.

İyi bir atletik yaşam tarzı çifti olduğu yerde kalacaktır. Görev için uygun olmayan biri, çukurlarla dolu bir yolda kötü takılmış bir jant kapağı gibi hızla gevşemeye başlayacaktır. Bu hızla spiraller. Ter durumu daha da kötüleştirirken kısa sürede kendinizi uyum sağlarken ve sallanırken bulursunuz. Birdenbire, yanlışlıkla parçaları çalıyor/duraklatıyor ve atlıyorsunuz.

Tabii ki, tüm kulaklıkların kulaklıklarla çalışması gerekmez. Sony LinkBuds S’yi ele alalım. Şu anda pek çok açıdan (ses, konfor) favorim ama ne pahasına olursa olsun onları kullanmaktan kaçınıyorum. Bu dersi zor yoldan öğrendim. Çok ağırlar ve genellikle ilk milde gevşerler. Sonra kaos.

Hiçbir kulaklığın her ortamda herkes için uygun olmayacağını uzun zaman önce kabul ettim. Örneğin, Beats’in yeni Studio Buds +’ı LinkBuds S kadar iyi ses vermiyor. Gürültü engellemeleri de yetersiz. Ama hafta sonu Santa Cruz’da sabahın erken saatlerinde sahil boyunca beş millik birkaç koşuya gittiğimde, harika hissettiler. Daha önce ve o zamandan beri yaptığım koşu bandı koşuları için de aynısı.

Görsel Kaynakları: Brian Isıtıcı

Boyut ve uyum harika, iki yıl önce duyurduğu normal Studio Buds’ta bazı küçük değişiklikler var. Seleflerini bir süredir kullanmayan tomurcukların geometrisi, hem onları kulağa sokmak hem de tekrar kasaya sokmak açısından biraz yeniden uyum sağladı. Bu, onları bu kadar küçük yapmanın küçük dezavantajlarından biri gibi görünüyor.

Diğeri, yüzey alanı eksikliği, ancak Beats bunu fiziksel düğmelerle ele aldı. Bunlar yine koşmak için harika. Şirket, “daha iyi ürün etkileşimleri ve yanlışlıkla düğmeye basma olasılığını azaltmak için çok işlevli ‘b’ düğmesinin tasarımını revize ettiğini” söylüyor. Oynat/duraklat ve parça atlama, düğmeye basılarak gerçekleştirilir. Tutmak, aktif gürültü engellemeyi açar ve kapatır.

Sınırlı alan, ses kaydırıcı olmadığı anlamına gelir, ancak bunu gerçekleştirmek için düğmeyi basılı tutmayı özelleştirebilirsiniz. Bir tarafa ses açma, diğer tarafa ses kısma atanır. Dürüst olmak gerekirse, bu muhtemelen işleri aşırı karmaşık hale getiriyor. Gürültü önleme, oraya gitmenin yoludur.

Gürültü önleme burada geliştirildi, ancak piyasadaki en iyilerle eşleşmiyor. Ses için aynen. Gündelik müzik ve podcast dinlemek için fazlasıyla yeterli, ancak ana önceliğiniz sesse başka bir yere bakın. 169 dolarla, Power Beats’in piyasaya sürüldüğünden 20 dolar daha fazla, bu da onları AirPods 2. ve 3. nesil arasına (sırasıyla 129 dolar ve 179 dolar) ve AirPods Pro’nun (249 dolar) çok altına koyuyor.

Yine, en büyük endişeniz maliyetse, çok daha ucuza iyi bir tomurcuk çifti alabilirsiniz, ancak 169 $, premium tomurcuklar için iyi bir fiyat noktasıdır (preminin alt sınırı, dikkat edin). İlginç bir şekilde Beats, Studio Buds ile kendi “tescilli platformu” lehine Apple H çip treninden atladı. Buds + ise bu platformun ikinci neslinde çalışıyor. Ancak yine de anında eşleştirme ve uzamsal ses gibi özelliklere sahip olursunuz.

Görsel Kaynakları: Brian Isıtıcı

Açıkçası, pil ömrü muhtemelen en büyük yükseltmedir. 24 saatte Studio Buds, şirketin Beats Fit Pro’nun devasa kasasıyla yayınladığı 30 saatten bir adım gerideydi. Studio Buds + toplamda 36 saatte ikisini de yendi. Bu, sırasıyla Studio Buds’ın sekiz ve 16 saatinden, yalnızca tomurcuklarda dokuz saati ve sadece kasayla birlikte 26 saati içerir. Kısa versiyon, Amerika Birleşik Devletleri kıtasını yalnızca tomurcuklarla uçabileceksiniz. Ayrıca rahatlar ve ANC düz beyaz gürültü ile iyi bir iş çıkarıyor.

Beats, inceleme birimleriyle ilgili olarak benimle iletişime geçtiğinde, bana iki renk arasından seçim yapma şansı verdiler. İşin aslı, bu tür şeyleri %99 oranında umursamazdım. Birini seçersin ve biterse, her neyse. Bu, geçen hafta Pixel 7a ile oldu. Google bana seçme şanslarının olmadığını söyledi, bunun hakkında yaklaşık üç saniye düşündüm ve sonra günüme devam ettim.

Öte yandan Studio Buds + ile incelemeyi yapıp yapamayacağımdan emin değilim. Siyah mükemmel derecede iyi. Çok yıllık bir favori. Altın ve fildişi versiyonları da var. Teklifte bulunmadılar, ama olsalardı onlar için gitmezdim. Burada şeffaf ya da hiçbir şey yokmuş gibi hissettirdi ve şükürler olsun ki Beats bana bir seçim yaptırmadı.

Görsel Kaynakları: Brian Isıtıcı

Şeffaf bir kulaklık seti, her zaman Nothing Ear serisiyle karşılaştırmalar yapacaktır. Bu kaçınılmaz. Ancak Beats şeffaf, tamamen farklı bir havadır. Hiçbir şey temiz ve net çizgilerin estetiğini geliştirmedi. Devre kartı gravürlerinden ilham alan metne kadar bir tür butik-endüstriyel.

Studio Buds +, milenyumun dönüşüne bir geri dönüş. İlk iMac ve Volkswagen’in New Beetle’ının endüstriyel tasarımın zirvesi gibi hissettirdiği bir zamandı. Aslında, ilki bir şeffaf ve yarı saydam ürün tasarımı dalgasına ilham verdi. Yarı buzlu plastiği ve yuvarlatılmış kenarları ile Buds +, 90’ların sonundaki iMac’lerin bir tür manevi halefi gibi hissettiriyor. Ben kazdım.

İçeride neler olup bittiğine bir göz atmak da her zaman eğlencelidir. Perde arkasında ne kadar küçük ve görünüşte tehlikeli şeylerin olduğuna dair küçük bir içgörü gibi geliyor. Eğlenceli ve Beats çok satacak.

Studio Buds +, selefine bazı güzel ince ayarlar sunuyor, ancak hala bir çiftiniz varsa, kesinlikle yükseltmeyi garanti etmiyorlar. 20 $’lık artış can sıkıcı, ancak 169 $, burada aldığınız şey için iyi bir fiyat: hareket halindeyken ve spor salonunda giymek için iyi bir çift tomurcuk. Ve en iyi renge gelince, açıkçası bu hiçbir zaman tartışma konusu olmadı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın