Roku, kadınların spor etkinliklerine adanmış yeni spor merkezini başlatıyor

Roku, spor hayranlarına istediklerini veriyor – kadınların canlı sporlarına daha iyi erişim. Şirket Çarşamba günü, kullanıcıların canlı oyunlar, maçlar ve etkinliklerden isteğe bağlı ve ücretsiz içeriğe kadar kadın spor programlarını aramasını, keşfetmesini ve yayınlamasını kolaylaştıran yeni bir merkezi merkez olan Women’s Sports Zone’un lansmanını duyurdu.

Kadın Sporları Bölgesi, Ulusal Kadınlar Futbol Ligi, ABD Kadınlar Dünya Kupası, ABD Kadınlar Açık, Bayanlar Profesyonel Golf Birliği (LPGA) ve daha fazlasından oyunlar sunacak. Ayrıca hayranlar, Women’s Sports Network, “The Longshots”, “Prodigy” ve “Bring It!” gibi kadın odaklı ücretsiz spor içeriklerini Roku Kanalında izleyebilir. diğerleri arasında.

Ayrıca, yeni başlatılan merkez 2023 olarak geliyor WNBA (Kadınlar Ulusal Basketbol Birliği) sezonu 19 Mayıs Cuma günü başlıyor ve Roku kullanıcılarına tüm oyunları ESPN, ABC, CBS ve CBS Sports Network gibi kanallarda ve ESPN+, Paramount+, Prime Video ve WNBA gibi akış hizmetlerinde yayınlama olanağı sağlıyor. Lig Geçidi.

Kadın Sporları Bölgesi, Roku’nun spor deneyimi içinde yer almaktadır. Kullanıcılar aşağı kaydırarak “Spor DallarıYeni merkezi bulmak için ana ekranda ” sekmesine tıklayın. Ayrıca Roku Search’te veya TV uzaktan kumandasıyla Roku Voice’u kullanarak “kadın sporları” veya favori takım veya lig için arama yapabilirler.

ABD’li sporseverlerin %30’u, her yıl beş yıl öncesine göre daha fazla kadın sporu izlediklerini söylüyor ve kadın sporlarına olan talep yıldan yıla artıyor. 2022 çalışması Ulusal Araştırma Grubu tarafından. Ek olarak, erkeklerin %79’u dahil olmak üzere spor hayranlarının %85’i, kadın sporlarının popülaritesinin artmaya devam etmesi gerektiğini kabul ediyor. Yalnızca WNBA’ya bakıldığında, lig için izleyici sayısı önemli ölçüde arttı. Onun 2022 sezonu tüm ağlarda ortalama 416.000 izleyici toplayarak 2006’dan bu yana en çok izlenen tam sezon oldu.

Roku’nun Küresel İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kelli Raftery yaptığı açıklamada, “Kadın sporlarına yönelik popülerlik ve talep her zamankinden daha fazla ve Roku’da müşterilerimiz için bu önemli programlamayı yükseltme taahhüdümüzü sürdürüyoruz” dedi. “İzlemek istediğinizi bulmanın her zamankinden daha zor olduğu bir zamanda, yeni Kadın Sporları Bölgemiz hayranların sevdikleri içeriğe ulaşmasını kolaylaştırıyor ve WNBA’nın ihbarı için tam zamanında geliyor. sezon bu cuma.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın