Uber, Mikonos’ta özel kiralık tekneler başlattı

Uber teknelere biniyor. Teknelere eskisinden daha fazla ilgi.

Uber’in Çarşamba günü New York City’de düzenlenen üçüncü yıllık Go-GET ürün etkinliğinde, araç çağırma şirketi yakında Yunanistan’da tekne seyahatini başlatacağını ve tatilcilere – ve tekne severlere – doğrudan Uber uygulaması aracılığıyla tekne rezervasyonu yapma fırsatı vereceğini duyurdu. .

Uber Boat ürün seçici

Resim kredisi: Uber

Tekneyle yolculuk seçeneği, sekiz kişiye kadar Mikonos adasının çevresindeki destinasyonlara gemiyle seyahat etmesine izin verecek. Bu, Yunanistan’da desteklenen ilk konum olacak ve gelecekte daha fazlasının gelmesi olasıdır.

Uber, brief de dahil olmak üzere daha önce başka tekne ürünleri sunmuştu. “Çalışmak için Tekne” San Francisco’daki program 2013’te ve daha yakın zamanlarda, Öncelikle işe gidip gelenler için Londra’da Uber Boat. Londra rotası, teknik olarak Londra’nın banliyö feribot hizmeti Thames Clippers ve Uber arasındaki bir ortaklıktır; Uber markalı feribot biletleri, Uber uygulaması aracılığıyla rezerve edilebilir.

Ancak Uber, Mikonos’taki Uber Teknesinin benzersiz olduğunu çünkü müşteri ve misafirleri için özel bir kiralama olduğunu söylüyor. Ve Londra’daki Uber Boat’ın aksine, üçüncü bir tarafa ait değildir. Spor ve canlı eğlence şirketi AEG, aslen Londra’da Uber Boat’a sahipti ve çoğunluk hissesini geçen yıl Northleaf Capital Partners’a sattı.

Uber, pandemi sonrası araç paylaşımının toparlanmasına rağmen yeni pazarlara açılma baskısı hissediyor olabilir. 1. çeyrekte, araç çağırma şirketinin ilk çeyrek kazançları tahminlerin üzerinde geldi ve şirketin hisselerinin %7 artmasına neden oldu. Uber, bu yıl işletme geliri kârlılığını artırmayı ve ilk çeyrekte çalışan sayısı düştükten sonra iş gücünü sabit tutmayı bekliyor.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın