Artık bir numarayı arayarak Uber çağırabilirsiniz

Uber, araç çağırmayı kolaylaştırıyor; uygulama gerekmez.

Şirket, Çarşamba günü New York City’deki yıllık Go-GET etkinliğinde, bir akıllı telefonda gezinmeye pek aşina olmayan kişiler için yeni bir araç çağırma seçeneği başlattığını duyurdu. 1-833-USE- ücretsiz numarasını çevirerekuber (1-833-873-8237) ABD’de müşteriler, talep üzerine yolculuk talebinde bulunmak veya gelecekteki bir yolculuk için rezervasyon yaptırmak için bir temsilciyle İngilizce veya İspanyolca konuşabilir.

Uber, daha önce telefonla araç çağırmayı denemişti. Programı belirli bölgelerde başlattı. Aralık 2020, özellikle Arizona ve Florida. Ancak şirket, COVID-19 salgını sırasında hizmeti geçici olarak durdurdu. Şimdi, özellik geri döndü ve daha geniş çapta kullanılabilir.

Resim kredisi: Uber

Arama yaparken, mevcut bir uber hesap acenteye bildirebilir ve kayıtlı mevcut bir ödeme yöntemini kullanabilir. Hesapları yoksa telefonla kredi kartı ile ödeme yapabilirler ve acente onlar için bir hesap oluşturabilir.

İşte nasıl çalıştığı:

  • müşteri araması uber bir ekip üyesiyle konuşmak için bir telefondan.

  • Yolculuk onaylandıktan sonra Uber, sürücünün adı ve resmi, plaka numarası ve tahmini varış zamanı dahil olmak üzere yolculukla ilgili bilgileri kısa mesajla gönderir.

  • Son olarak, sürücü alım yerine vardığında müşteri başka bir kısa mesaj alır.

  • Peki ya ipuçları? Telefonla bir Uber rezervasyonu yapmak, bunu yapmanın bir yolunu sağlamaz – kesinlikle sürücülerin üzüntüsüne. Ancak Uber, sürücülerin isterlerse nakit bahşiş verebileceklerine dikkat çekiyor.

“Müşterilere kullanmak için daha fazla yol sağlamak uber bir sözcü TechCrunch’a e-posta yoluyla söyledi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın