Samsung Galaxy Buds 2 Pro duyuruldu: Kristal berraklığında ses çözünürlüğüSamsung bugün Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 dayanabilir telefonlarının ve Galaxy Watch 5 serisi akıllı saatlerinin yanı sıra, yeni kulakiçi kulaklıklar Galaxy Buds 2 Pro’yu da duyurdu. Şirketin belirttiğine göre Buds 2 Pro, kristal berraklığında ses çözünürlüğüyle kullanıcıların, içerikten hiç kopmamasını sağlayan üstün Hi-Fi 24bit Ses özelliği ile birlikte geliyor.

Yeni Samsung kesintisiz codec (SSC HiFi) yardımıyla, yüksek kaliteli müzik sesleri, hiçbir ödenti yaşanmadan aktarılırken, 2 çıkışlı hoparlör, bu sesleri hiç olmadığı kadar zenginleştiriyor. Yeni kompakt ve pratik tasavvur, yüzde 15 daha minik boyutuyla dikkatleri çekiyor ve kullanması kolaylaştırıyor. Ayrıca, kulaklığın oynamasını önlemek üzere tasarlanan güvenilir kulak içi uyumuyla antrenman ve egzersizlere mükemmel uyum sağlıyor. Yeni Galaxy Buds2 Pro, dış ortam gürültüsünü kesen güçlü ‘ANC’ özelliği sayesinde hareket halindeyken gelen çağrıları yanıtlamaya fırsat sunuyor. Ayrıca, SmartThings Find, ister kılıfın arasında, ister dışında olsun, kaybolan kulaklıkları süratli ve kolayca bulmayı sağlıyor.

Galaxy Buds 2 Pro’nun yüzde 90’ında geri dönüştürülmüş araç-gereç kullanılıyor

Samsung, Galaxy S22 serisinden bu yana, geri dönüştürülmüş malzemeleri yalnızca ambalajlarda değil, aynı zamanda yeni ürünlerinin donanımlarında da kullanmaya devam ediyor. Samsung, bu doğrultuda yeni Galaxy Buds2 Pro’nun yüzde 90’ında geri dönüştürülmüş malzeme kullanıldığını deklare etti. Yeni Galaxy Z serisinde, okyanus kaynaklı plastikler temel bileşenlerde, geri dönüştürülmüş kağıt malzemeler ise ambalajlarda kullanıyor. Samsung, birinci nesil Galaxy dayanabilir cihazlarda kullanılan ambalajlarla kıyaslandığında, yeni Galaxy Z serisinde ambalaj boyutunu da %58 oranında azalttı[28]. Bu da yıl boyunca nakliyattan meydana gelen karbon emisyonlarının yaklaşık 10.000 ton azalacağı anlamına geliyor.

Galaxy Buds 2 Pro ise, Graphite, White ve Bora Purple olmak suretiyle yeni katlanabilir cihazlarla mükemmel bir ahenk sağlayacak üç yeni yumuşak ve doğal renk seçeneğiyle pazarda yerini alacak. 10 Ağustos’tan itibaren ön siparişe açılacak olup, 9 Eylül itibarıyla Samsung mağazalarında yerini alacak.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın