ZTE Blade V30 Vita ile Türkiye akıllı telefon pazarına giriyorAkıllı telefon pazarının ve genel olarak telekomünikasyon sektörünün önemli oyuncularından önde gelen ZTE, Türkiye’de tüketici elektroniği sahnesine adım atıyor. ZTE Blade V30 Vita adını taşıyan Türkiye’de üretilmiş telefonunu kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Blade V30 Vita için “#YaşamakLazım” sloganını seçen ZTE, kullanıcılarına oldukca yönlü bir tecrübe vadediyor. Şirketten meydana getirilen açıklamada, telefonun yüksek performansı her bütçeye uygun bir fiyatla sunacağının da altı çiziliyor. 6.82 inç ekran, 48 megapiksel üçlü kamera ve 5000 mAh pil ZTE Blade V30 Vita’nın göz alıcı özellikleri olarak öne çıkıyor.

Blade V30 Vita’nın gençlerin bir telefondan beklediği her şeyi sunduğunu söyleyen ZTE Türkiye Genel Müdürü Liu Xinbo şu ifadeleri kullandı: “Türkiye pazarında, Türkiye’de ürettiğimiz bir modelle ilk kez yer almanın heyecanını yaşıyoruz.  Bu modelimiz ile genç ömür tarzını ve kuvvetli bir performansı rekabetçi bir fiyatla sunacağız. Türkiye’de geniş bir hedef kitlemiz var.  Bunun yanı sıra kullandığımız teknoloji ve iş modellerimizden ötürü büyük bir avantaja sahibiz. ZTE olarak pazarda, sürdürülebilir kalıcı bir başarı yakalamak istiyoruz. Bu yüzden müşterilerimizde sevinç oluşturmak bizim için öncelikli hedef. ZTE’nin Türkiye’de üretilecek parlak zeka ve giyilebilir ürünleri ile bu topraklarda oldukca önemli bir marka olacağını düşünüyoruz. Bunun en mühim sebebi Türkiye’nin genç ve teknoloji ile yakın ilişkisi olan bir nüfusa haiz olması. İleri teknolojimiz, yenilikçi ürünlerimiz, şık ve renkli dizaynımız kullanıcıların dikkatini çekecek.”

2005’ten bu yana ZTE’nin Türkiye’de etkinlik gösterdiğini hatırlatan Liu Xinbo, şimdiye kadar operatörlere odaklandıklarını belirtti. Artık parlak zeka telefon pazarına da hazır olduklarını söyleyen ZTE Türkiye Genel Müdürü, Türkiye’de son kullancıya en iyi deneyimi sunmak istediklerinin vurguladı.

zte blade v30 vitaZTE’nin Türkiye’deki dağıtım ortağı Datagate olurken, ZTE Blade V30 Vita’nın Türkiye satış fiyatı mevzusunda şimdilik bilgi verilmedi.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın