Yemeksepeti paralı abonelik servisi furyasına "Yemeksepeti+” ile katılıyor

Yemeksepeti paralı abonelik servisi furyasına “Yemeksepeti+” ile katılıyorGünümüzde abonelik seçeneği sunmak ancak çevrimiçi içerik platformlarına has bir durum değil. Artık farklı alanlarda hizmet veren pek oldukca platform, ücretli abonelik modelleriyle dileyen müşterilerine “ayrıcalıklı” özellikler sunuyor. Bu platformların arasına Yemeksepeti+ ile Yemeksepeti de katılıyor.

Şirketten meydana getirilen açıklamaya nazaran, bu hususi müşteri üyelik sisteminin testleri 2022’nin son çeyreğinde seçilmiş kullanıcılarla gerçekleştirilecek. 2023 senesinde programın bütün Yemeksepeti kullanıcılarına açık hale getirilmesi planlanıyor. Bu sisteme üye olanlar, aylık abonelik tutarı karşılığında özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilecek.

Yemeksepeti+ abonelik modeline dahil olan kullanıcılar, Yemeksepeti’nden verecekleri yiyecek siparişlerinde özel indirim imkanına kavuşacak. Bir başka dikkat çeken avantaj ise parasız gönderim olarak öne çıkıyor. Yemeksepeti Market ve Yemeksepeti Mahalle’nin yanı sıra, Yemeksepeti teslimatlı yemek siparişlerinde de Yemeksepeti+ üyelerinden gönderim ücreti alınmayacak.

Şirketten verilen bilgiye gore; abonelere sunulan ayrıcalıklar vakit arasında farklı markaların da sisteme dahil olmasıyla zenginleşecek. Eğlence, alışveriş ve finansal hizmetler şeklinde alanlarda faaliyet yayınlayan markalar da Yemeksepeti+’a özel avantajlar sunacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın