Yeni Call of Duty: Mobile sezonu aktörleri casusların esrarlı dünyasına götürecek

Yeni Call of Duty: Mobile sezonu aktörleri casusların esrarlı dünyasına götürecek7 Eylül 2022’de başlayacak olan Call of Duty: Mobile’ın 8. Sezonu: Meçhule Yolculuk ile oyuncular gizli saklı casusların esrarengiz hayatına adım atacaklar. Yeni sezonla beraber oyuna Call of Duty: Black Ops Cold War’da yer alan Ekspres haritası ve oyuncuların Battle Royale ve Çok Oyunculu maçlar esnasında istihbaratı ele koymak için ipuçları toplamasını sağlayacak yeni temalı bir etkinlik olan Operasyon: Casus Avı benzer biçimde birçok yeni içerik ekleniyor.

Oyuncular ayrıca yeni sezonla birlikte dünya çapında mevcut Kara Kuvvetleri Savaş Bileti Aboneliği ile gelen bir takım yeni içerik, bir sürü heyecan verici ve gizli saklı topluluk tebrik etkinliği şeklinde birçok hususi içeriğe de erişebilecekler.

Oyuncular, Misty – Gizli Ajan ve Adler – Kurnaz özel operatör görünümlerine, yeni ZRG 20 mm silahına ve Battle Royale sınıfı olarak adlandırılan yeni ücretsiz ve premium casus temalı içeriklerine, 50 kademeli yeni harp biletine, hususi silah şablonlarına, profil kartlarına, tılsımlara, COD Puanlarına ve daha fazla içeriklere yeni sezonda erişebilecekler.

Call of Duty: Mobile 8. Sezon macerasını iOS ve Android üzerinde deneyimlemek mümkün olacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın