Xiaomi 12T ve 12T Pro eylül ayı içinde tanıtılabilir

Xiaomi 12T ve 12T Pro eylül ayı içinde tanıtılabilirXiaomi 12T ve 12T Pro hakkında iddialar bir süredir etrafta dolaşıyor. Yeni bir iddiaya göre, kısa bir süre arasında bu iki telefonla resmen müşerref olmak mümkün olacak. 12T ve 12T Pro’nun eylül ayı arasında tanıtılacağı söyleniyor.

Xiaomi’nin yeni telefonlarının tanıtım tarihiyle alakalı iddiayı duyumcu Paras Guglani gündeme getirdi. Guglani, Xiaomi 13 modellerinin de 2022 sona ermeden kullanıcıların karşısına çıkmaya başlayacağını belirtti. Xiaomi 13 ailesinin ilk üyelerinin kasım ayı itibarıyla resmiyet kazanacağı söyleniyor. Bu da Çinli üreticiyi yoğun bir takvimin beklediği anlamına geliyor.

Xiaomi 12T ve 12T Pro hakkındaki pek oldukça ayrıntılar sızıntılar yardımıyla biliniyor. İki akıllı telefonun da görsel olarak Redmi K50 Extreme modeline bir fazlaca benzeyeceği belirtiliyor. 200 megapiksel ana kamera ise bu iki telefonun en önemli özelliği olması bekleniyor. Ancak ancak 12T Pro’da bu sensörün görülmesi de ihtimaller arasında yer alıyor.

Xiaomi 12T Pro’nun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. 12T’nin ise Dimensity 8100 Ultra işlemciyle kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın