Tubi, Vimeo’dan Anjali Sud’u yeni CEO olarak atadı

Şirketin Pazartesi günü yaptığı duyuruya göre Tubi, Anjali Sud’u yeni CEO’su olarak atadı. Vimeo’da CEO olarak görev süresinin ardından Sud, 1 Eylül’de Fox’un sahip olduğu ücretsiz reklam destekli TV akışı (FAST) hizmetine resmi olarak katılacak.

Sud yaptığı açıklamada, “İçeriğin nerede ve nasıl tüketileceği konusunda sismik bir değişime tanık oluyoruz ve Tubi’nin yeni nesil izleyiciler için hedef haline gelebileceğine inanıyorum” dedi.

FAST hizmetleri popülaritesini artırmaya devam ederken Sud, Tubi’ye katılıyor. TV şovları ve filmler için küresel FAST gelirleri ulaşacak şekilde ayarlandı 2028’de 18 milyar dolar2022’deki 6 milyar dolardan üçe katlandı. Başlıca yayın devleri Warner Bros. Keşif Ve Netflix ayrıca reklam işlerini artırmak için alanı izliyor.

rent a car 34

Sud, “TV akışının geleceği ücretsiz ve tüm insanlara dünyanın tüm hikayelerine erişim sağlayarak bir sonraki eğlence dalgasını şekillendirmeye yardımcı olmak için Tubi ekibine katılmaktan heyecan duyuyorum” diye ekledi. “Tubi, yakında kesintiye uğrayacak bir alanda işleri farklı yapıyor ve bu benim için bir fırsat.”

Mart ayında Tubi, toplam TV izleme dakikalarına göre ABD’de en çok izlenen FAST hizmeti oldu. Nielsen’e göre. Yayıncı raporları 64 milyon aylık aktif kullanıcı.

2017 yılında Sud, Vimeo CEO’su oldu daha önce üç yıl Genel Müdür ve Pazarlama Başkanı olarak çalıştıktan sonra. Sud, dümeni devraldığından beri video barındırma hizmetini yalnızca bir YouTube rakibinden, büyüyen, halk işletmelere ve içerik oluşturuculara hizmet vermeyi amaçlayan yazılım şirketi. Sud, platformda 300 milyondan fazla kullanıcının büyümesini denetledi. Ancak, geçen yıl Vimeo için pek iyi geçmedi. ikinci tur işten çıkarmalar Ocak ayında çalışanların %11’ini etkiledi.

Vimeo ilan edildi Sud bu ayın başlarında ayrılacak. Yerine geçici olarak yönetim kurulu üyesi Adam Gross geçecek.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın