Sevin, çünkü başlangıç ​​​​değerleri yavaş yavaş iyileşiyor

bizde iyi Çarşamba sabahı büyük ve küçük teknoloji şirketleri için haberler: Değerler, mütevazı bir hızda da olsa yükseliyor.

Yeni halka açık piyasa verileri, yazılım stoklarının bu yıl şimdiye kadarki en yüksek noktalarına yükseldiğini gösteriyor. Ve bunu daha tatlı hale getirmek için, halka açık şirketlerdeki temel gelir katları da, özellikle daha hızlı büyüyen yazılım şirketleri alt kümesinde genişliyor.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Bugün yatırımcılar, kamuya açık yazılım şirketlerinin toplamda dolar gelir başına daha değerli olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. Bu, cazip fiyatlarla yeni sermaye toplamak veya eski özel pazar şirketlerinin değerlemelerini umut ettikleri halka arzlarla uyumlu hale getirmek için mücadele eden yeni başlayanların üzerindeki baskıyı biraz kaldıracaktır. Devasa başlangıç ​​likidite birikimini temizlemek, yazılım değerlemelerinin mütevazi bir şekilde yeniden şişirilmesinden daha fazlasını gerektirecek, ancak bu bir başlangıç.

Üst düzey sayılardan başlayarak, şuna bir göz atın: Bessemer Bulut Endeksi bu seneki performans Kurucu şirketlerin değerinin yıla güçlü başladığını, bu kazançların çoğunu geri verdiğini ve ardından Mayıs ayından itibaren bir kez daha hız kazanmaya başladığını unutmayın (YCharts verileri):

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın