Tech-ish şirketlerinin katil halka arzları, yeni başlayanları cehennem gibi aptalca gösteriyor

rent a car 34

Yetersizlik veya isteksizlik Girişim destekli birçok girişimin halka açılması acı vermeye başlıyor.

Girişim fonlarının destekçileri, giderek temkinli önceki paralarının bir kısmını geri almadan başlangıç ​​ortamında çalışmak için daha fazla sermaye koyma hakkında; ancak halka arzların çeyreklerde daha uzun sürmesi beklenmiyor ve zengin fiyatlı yeni başlayanların birikmiş iş yükü uzun mesafeye uzananvar rahatlama şeklinde çok az bekleniyor ufukta.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Ama bu o anlama gelmiyor bazı şirketler halka açılmıyor. Bunlar! Ve yeni kamu kuruluşlarından bazıları risk destekli veya en azından teknoloji şirketlerinin dilinde giyiniyor. Halka arzları ezici başarılar oldu. Bu, teknoloji ve girişimlerin geleneksel merkezi diyebileceğimiz şey için biraz utanç verici: yazılım şirketleri.

bu stonking Cava halka arzı (e-ticaret öğeleriyle özel olarak desteklenen fast casual food)’a bu hafta güzellik odaklı bir şirket olan Oddity Tech’in çıkışı katıldı. hakkında çığlıklar ürünlerini oluşturmak için modern teknoloji araçlarını kullanması. Tuhaflık, Cava gibi, nihai halka arz fiyat aralığının üzerinde fiyatlandırılır ve ticarete başlamanın ardından daha yüksek vurdu.

Yiyecek? Güzellik? Elbette bunlar, belirli durumlarda büyük markalar, büyük işletmeler ve maddi nakit akışı oluşturan tüketici ürünü kategorileridir. Ama büyümeleri ve brüt kar marjları açısından teknoloji kalitesinde değiller, değil mi?

Sana haberlerim var mı?

Belki de yapacak bir şey vardır bugün teknoloji içi konuşma yazılım şirketlerinin neden daha karlı olmadığını soruyor. Ne de olsa, yüksek marjlı yinelenen geliriniz varsa ve defterleri dengeleyemiyorsanız, gerçekten iş konusunda o kadar bilgili misiniz?

Dersler, öğrenmeler

var teknoloji tartışması yazılım şirketlerinin zaman içinde büyüyeceği ve giderek daha karlı hale geleceği fikri en azından kısmen yanlıştır. Dünyanın en değerli şirketleri yazılım ürünleri satarken, SaaS ürünlerine erişim satan küçük şirketler genellikle kârsızdır ve işletme kaldıracını gerçekten gösteremezler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın