Samsung Galaxy Week kapsamında akıllı saate müsait koşullarda haiz olabilirsiniz

Samsung Galaxy Week kapsamında akıllı saate müsait koşullarda haiz olabilirsinizSamsung, bu yıl 19 – 29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Galaxy Week kampanyaları kapsamında kullanıcılara değişik Galaxy cihazlarını kaçırılmayacağının altını çizdiği avantajlı tekliflerle birlikte sunuyor. Kampanya dahilinde en yeni Galaxy zeki telefon, tablet, saat ve kulak içi kulaklıkları dikkat çekici fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Samsung’un 19 – 29 Eylül tarihleri içinde geçerli tablet kampanyası kapsamında; Galaxy Tab S8 Ultra, Tab S8+ yada Tab S8 tablet alacak kullanıcılar, Galaxy Watch4 parlak zeka saate 1.749,50 TL’den başlamış olan indirimli fiyatlarla haiz olabiliyor. Kampanya kapsamında; yeni Galaxy Tab S8 tablet serisinde yer alan tabletlerden birini alacak kullanıcılara, Galaxy Watch4 (40mm) 1.749,50 TL, Galaxy Watch4 (44mm) ise 1.849,50 TL satış fiyatıyla %50 indirimli olarak sunuluyor.

Samsung Galaxy Week kapsamında parlak zeka telefonlar için de fırsatlar var

samsung galaxy week

Samsung Galaxy Week kapsamında 20-29 Eylül tarihleri içinde geçerli bir öteki kampanya ise, Galaxy Z Fold 4 (1 TB hariç), Galaxy Z Flip 4, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S22 Plus ve Samsung Galaxy Z Fold 3 özelinde olup, bu ürünlerden herhangi birini satın alacak kullanıcılara, Galaxy Buds 2 Mat siyah kulak içi kulaklıklar yüzde 50 indirimli 749 TL satış fiyatıyla sunuluyor.

Ayrıca, 20 – 29 Eylül tarihlerinde yukarıdaki telefonlardan birini satın alan kullanıcılar, Galaxy Watch 4 Classic parlak zeka saatlere 1.499 TL, Galaxy Watch4 akıllı saatlere ise 999 TL’lik satış fiyatıyla ve yüzde 50 tenzilat avantajıyla sahip olabiliyor.

Kampanya kapsamında alınan ana ürünle beraber indirimli verilen ürünün aynı anda sepete eklenmesi gerekiyor. Ayrıca fiyatların stoklarla sınırlı bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Daha fazla detayı bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı linkleri üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, sonrasında değişim gösterebilir yada ürün satıştan kaldırılabilir.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın