Saints Row geliştiricisi Volition, Embracer’ın yeniden yapılanması nedeniyle kapanıyor

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Burada konuşmak için başvurun ve buradan sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin. Etkinlikte ayrıca duyuracağız 25 en iyi oyun girişimi 2024’ün Oyun Değiştiricileri olarak. Bugün başvurun veya aday gösterin!


Saints Row geliştiricisi Volition Games, seriyi yeniden başlatma girişiminden bir yıl sonra kapılarını kapatıyor. Ne yazık ki geliştirici için hayranlar iyi tepki vermedi 2022 şampiyonluğuna.

Volition’ın kurumsal değişim konusunda uzun bir geçmişi var. diziye ara verildi 2012 Yayıncı THQ’nun iflas başvurusunda bulunmasının ardından dördüncü girişini yaptı. İçinde 2018Embracer Group, Volition’ı ve Saints Row’un fikri mülkiyet haklarını satın aldı. İçinde Kasım 2022stüdyo Gearbox Entertainment’a devredildi.

“Geçen Haziran ayında Embracer Group bir duyuru yaptı: yeniden yapılandırma programı Embracer’ı güçlendirmek ve video oyunu endüstrisindeki lider konumunu sürdürmek. Bu programın bir parçası olarak, stratejik ve operasyonel hedefleri değerlendirdiler ve Volition’ı derhal etkili bir şekilde kapatma yönündeki zor kararı aldılar.” dedi geliştirici. Bir deyim.

rent a car 34
Volition oyunları 30 yıl sonra kapılarını kapatıyor ve amiral gemisi Saints Row serisinin yeniden başlatılması başarısız oldu.
Volition 30 yıl sonra kapılarını kapatıyor

Çalışanlar stüdyonun sosyal medyada kapandığını doğruladı. Volition, diğer rollere geçişi kolaylaştırmaya yardımcı olacağına söz verdi ancak bu programın neye benzeyeceği belli değil.

Özellikle Volition, bu duyuruyu Starfield’a yönelik basın incelemesi ambargosuna denk gelecek şekilde zamanladı.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın