Proton, gizlilik uygulama paketi için ayda 20 dolardan başlayan aile abonelik planını başlattı

Gizlilik odaklı yazılım üreticisi Proton yeni başlattı aile planı Aylık 19,99 ABD dolarından (19,99 Euro) başlayan fiyatlarla, altı aile üyesinin tüm uygulama paketine erişmesine izin verir.

Hareket, İsviçreli şirketin ödeme yapan abone tabanını güçlendirmeye ve daha fazla insanı büyüyen abone tabanına kilitlemeye çalıştığı sırada geldi. ürün ekosistemi.

2014 yılında kurulan Proton, ilk olarak şifreli bir Gmail alternatifi ile sahneye çıktı. Proton Postası denirancak şirket, karışıma bir dizi ek şifreleme odaklı uygulama ekledi: bir VPN, takvim, Bulut depolamave – geçen ay itibariyle – bir şifre yöneticisi.

Protonlar fiyatlandırma Ethos, şimdiye kadar tüm ürünlerine erişim sağlayan ücretsiz bir katmanla, ancak bazı sınırlamalarla (örn. azaltılmış bulut depolama) freemium modeli etrafında toplanmıştır. Şirket ayrıca bireyler için ayda 7,99 dolardan başlayan ve bu kısıtlamaları kaldıran bir premium plan sunuyor.

Bir aile ilişkisi

Şimdi, Proton benimsiyor denenmiş ve test edilmiş teknoloji alanında yaklaşım daha fazla insan almak için ürünlerini kullanıyorlar. Bunun bir kısmı, çoktan Bunları kullanma fikri, zaten mahremiyet bilincine sahip bir aile üyesi ayda 7,99 dolar ödüyorsa, beş kişiyi daha almak için fazladan 12 dolardan ayrılmaktan mutlu olacaklarıdır. Ancak, elbette, aile planı, zaten abone olmayı düşünen birini dokuz metrenin tamamını gitmeye ve evlerindeki herkesi tek seferde gemiye almaya ikna etmek için yeterli olabilir.

Proton ürün lideri David Dudok de Wit yaptığı açıklamada, “Bir aile planı en çok aranan hizmetlerimiz arasında yer aldı” dedi. “Bir ebeveyn olarak, çocuklarıma en başından e-posta, bulut depolama ve internet güvenliğine yaklaşmanın doğru yollarını öğretmeye can atıyorum. Bu konuda yalnız olmadığımı biliyorum.”

Proton aile planı

Proton aile planı Resim Kredileri: Proton

Aile planı kapsamında kullanıcılar, e-postalar, dosyalar, parolalar ve etkinlikler için uçtan uca şifreleme vaadi de dahil olmak üzere Proton ürünleriyle birlikte gelen tüm olağan özelliklere sahip olur. Şirket ayrıca bireysel plan kapsamında mevcut olan depolama miktarını altıya çıkardı, bu da aile üyelerinin tüm ürünlerde 3 TB’lık depolama alanını paylaşabilecekleri anlamına geliyor ve her yıl iyi bir önlem olarak 20 GB’lık bir bonus veriliyor.

Aylık 19,99 ABD Doları tutarındaki her abonelik altı aile üyesini içeriyor olsa da, bu aynı zamanda onları 24 ay taahhüt ediyor – ve bu, aslında aylık ödeme yapmadıkları anlamına geliyor, sanki iki yıllık kapsam için 480 ABD Doları peşin ödüyormuş gibi çalışıyor. Alternatif olarak, 12 aylık bir taahhüt için ayda 23,99 ABD dolarına eşdeğer ödeme yapabilirler veya gerçekten yalnızca aydan aya ödeme yapmak istiyorlarsa, istedikleri zaman iptal edilebilecek 29,99 ABD doları tutarındaki planı seçebilirler.

Plan, Proton Mail, Proton VPN, Proton Drive ve Proton Calendar dahil olmak üzere tüm Proton ürünlerine erişimi içeriyor, ancak Proton Pass şifre yöneticisine erişim, bir beta ürün olarak kaldığı sürece şimdilik sınırlı olacak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın