Pollen’in serbest çalışanları başarıya hazırlama yaklaşımı hapşırılacak bir şey değil

rent a car 34

Hillary Bush, serbest meslek sahibi olmak için MasterClass’ta tam zamanlı bir işin rahatlığını bırakmaya karar verdiğinde, “dolandırıcılık, yılan yağı ve SEO ile karşılandığını” söyledi. Bush, TechCrunch’a verdiği demeçte, 60 milyon Amerikalı’nın 2022’de kendilerini serbest çalışan olarak adlandırdığı ve Z Kuşağı ve Millennials’ın üçte ikisinin kendileri için çalışmak istediği göz önüne alındığında hoş bir düşünce değil.

Bu yüzden yarattı Polen, bağımsız kariyerleri olan veya isteyenler için yeni bir profesyonel üyelik. Üyeler, işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için iş danışmanlığına ve bir meslektaşlar ve danışmanlar ağına özel erişim elde eder.

Bush, “Serbest çalışansanız ve tam zamanlı işinizin, okulunuzun ya da her neyse güvenliğinden ve güvenliğinden ayrılıyorsanız, tek başınızasınız,” dedi. “İnsanlar iş eğitimi almadıkları için potansiyel gelirlerinin yaklaşık %30’unu masada bırakıyorlar. Akıl hocanız, yöneticiniz, planınız yok ve kendinize bir terfi vermiyorsunuz. Sen gerçekten bir girişimcisin.”

Geçen yıl Pollen’i bir araya getirirken Bush, meslektaşlar, akıl hocaları ve işbirlikçilerle bağlantı kurarak “sahip olmayı dilediğin işletme koçunu” sunmak istedi. Özellikler arasında düzinelerce çalışma kitabı ve şablon ve haftalık iş fırsatlarına erişim yer alır.

Pollen’in özel ağının iki üyelik türü vardır: yıllık ve aylık, yıllık üyelik 1.000 doların biraz üzerindedir. Üyeler ayrıca iş ve serbest çalışan araçlarında ve koçluk seanslarında 100.000 $ değerinde indirimler gibi avantajlar da elde eder. Halihazırda 15’in üzerinde aktif danışman var.

Bugün şirket, bekleme listesindeki binlerce kişiyle platformunu başlatıyor ve Animo VC, Founder Collective, XYZ, Precursor Ventures ve bir grup melek yatırımcıdan 4 milyon dolarlık fon sağladığını duyurdu.

Bush, fonu platformu ve çalışan tabanını büyütmek de dahil olmak üzere Pollen’in bir sonraki aşamasını güçlendirmek için kullanmayı planlıyor. Şirket, topluluğu ve mühendislik ekibi ve işin içerik tarafı için işe alıyor.

Bush, “Lansman, işletme için çok büyük bir kilometre taşıdır” dedi. “Herkesin süper premium kaynaklara erişmesi ve kendi ağlarını kurması gerektiğine gerçekten inanıyoruz. Serbest meslek peşinde koşan herkes için Pollen’e gelin. Pek çok işten çıkarma oldu ve bununla birlikte, işin insanların yaşamlarına nasıl uyduğuna dair büyük bir yeniden değerlendirme yapıldı. İnsanlar ister kendi istekleriyle bu yaşam tarzına girsinler, isterse işten çıkarılsınlar, gerçekten bir destek sistemine muhtaçtırlar. İşinizi tüm aşamalarda ileriye taşımanıza yardımcı olacağız – gelir akışlarınızı çeşitlendirin, yeni ürünler yaratın ve işin geleceğini gerçekten güçlendirin.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın