Microsoft Flight Simulator filosu büyüyorMicrosoft Flight Simulator için 11 Kasım’da “40. Yıl Dönümü Versiyonu” adını taşıyan yeni bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme oyuna helikopterleri ve planörleri geri getirecek. Güncelleme mevcut oyuncular ve Xbox Game Pass sahipleri tarafınca ücretsiz olarak indirilebilecek.

Oyunun yöneticisi Jorg Neumann, güncellemeyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Helikopter ve planörlerin yanında oyuncularımızın uzun süreden beri beklediği bir özelliği de sunacağız. Gerçeğiyle tamamen aynı, tüm tuşların olması gerektiği gibi çalıştığı bir Airbus A-310 da oyuna eklenecek.”

40. Yıl Dönümü Versiyonu oyun için büyük bir güncelleme niteliği taşıyor. Güncelleme oyuna yedi meşhur zamanı tayyare getiriyor. Bunlar içinde tahtadan yapılma en büyük tayyare olan 1947 Hughes H-4 Hercules de bulunuyor. Oyuna dört klasik havalimanı, 10 planör havaalanı, oyunun eski sürümlerinden 20 klasik vazife ve toplamda 12 yeni uçak ekleniyor.

40. Yıl Dönümü Versiyonu öncesinde oyun için Almanya konulu bir güncelleme gösterildi. Bu güncelleme oyunun Hannover, Dortmund, Düsseldorf, Bonn ve Köln için sunmuş olduğu deneyimi iyileştiriyor.

Microsoft oyundaki yüksek çözünürlüklü şehir sayısını kademeli olarak artırırken, hususi güncellemelerle de oyunculara farklı deneyimler sunuyor. Bu sene gösterilen Top Gun genişleme paketi söz mevzusu deneyimlere en iyi örneklerden biri olabilir. Microsoft Flight Simulator, bu sene arasında Xbox Cloud Gaming’de de yerini almış ve Xbox One sahipleriyle buluşmuştu.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın