Meta’nın Android için yeni Threads beta programı, kullanıcılara yeni özelliklere ve hata düzeltmelerine erken erişim sağlayacak

rent a car 34

Meta, şirket için bir mühendis olan Android için bir Threads beta programı başlatıyor ilan edildi Cuma gününde. Beta programı, kullanıcılara yeni özelliklere ve hata düzeltmelerine erken erişim sağlayacaktır, ancak diğer tüm beta programlarında olduğu gibi, dengesiz bir yapı indirirken artan bir risk vardır.

Konular Çarşamba günü kullanıma sunuldu ve şimdiden sadece iki gün içinde 70 milyon kullanıcıyı kendine çekti. Platformda, doğrudan mesajlar gibi birkaç önemli özellik eksik. “Takip edilen” besleme, tam bir web sürümü, kronolojik bir besleme ve daha fazlası. Platformun şu anda bir nevi barebone yapısına sahip olduğu göz önüne alındığında, yeni beta programı, yeni özelliklere sahip olmak isteyen kullanıcılar için cazip gelebilir.

Beta programının davetiyesinde, “uygulamayı kullanımınızla ilgili belirli verilerin, uygulamayı iyileştirmeye yardımcı olmak için toplanıp geliştiriciyle paylaşılacağını” belirtiyor. Davetiye ayrıca “test sürümlerinin kararsız olabileceği” konusunda da uyarıyor.

Yapabilirsiniz beta erişimi için kaydolun bugün bekleme listesi olmadığından, Android cihazı olan herkes programa girebilir ve gelecekteki yapıları deneyebilir.

Konular, Instagram kullanıcılarının 500 karaktere kadar metin, bağlantı, fotoğraf ve beş dakikaya kadar uzunlukta videolar dahil olmak üzere kısa güncellemeler göndermek için mevcut kimlik bilgileriyle kimlik doğrulaması yapmasına olanak tanır. Lansman sırasında, Threads, bildirildiğine göre, AB’de olmasa da 100 ülkede iOS ve Android’de kullanılabilir. endişeler yerel veri gizliliği düzenlemelerine bağlı kalma konusunda.

Threads henüz iki gündür kullanıma sunulsa da, sosyal medya şirketi Elon Musk’ın sahibi olduğu Twitter’ın dikkatini şimdiden çekmeyi başardı. yasal işlemle tehdit etmek Threads’e karşı ve Meta’yı yeni platformu oluşturmak için eski Twitter çalışanlarını kaçırmakla suçluyor. Meta iddiaları yalanladı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın