Max Q: Firefly Aerospace hamle yapıyor

Merhaba ve Max Q’ya tekrar hoş geldiniz!

Bu konuda:

Firefly hamle yapıyor

Firefly Aerospace, çok yoğun bir yaz olacak şekilde şekillenen şeyin önüne geçiyor. İlk olarak, hakkında burayı okuyun olası bir Ağustos fırlatma girişimi NASA için bir görev için. Ardından, şirketin en son haberleriyle ilgili haberimize göz atın şaşırtıcı satın alma.

En son “teknolojik” işten çıkarmalar Büyük Ayı’ya geliyor

Ne yazık ki, Ursa Major bir dizi işten çıkarma uygulayan en son şirket. en az 15 kişiyi etkiliyor. Bunlara kalite uzmanları ve tahrik mühendisleri dahildir. Uzaya fırlatma ve hipersonik uygulamalar için motorlar geliştiren ve üreten şirket, büyük galibiyetler Ancak bu işten çıkarmalar kesinlikle bir sorun olduğunu gösteriyor.

büyük ayı hadley

Resim kredisi: Büyük Ayı

TC ve ötesinden daha fazla haber

  • albedo, aynı anda üç-dört uydu üretimini desteklemek için 10.000 metrekarelik yeni bir tesis açıyor. (albedo)
  • hidrosatSu stresini ve kuraklığı ölçmek için uydu sensörleri kullanan bir iklim teknolojisi şirketi olan Irriwatch ve sulama yönetimi yazılımını satın aldı. (Uzay Haberleri)
  • NASA uzay içi ulaşımdan uzay aracı için mikrobiyal izlemeye kadar her şeyi takip eden ödül sahipleri ile yüzlerce küçük havacılık işletmesini tohumlamak için 45 milyon dolar harcıyor. (TechCrunch)
  • Nuview Lidar uydu takımyıldızı için aktör Leonardo DiCaprio da dahil olmak üzere yatırımcılardan şimdiye kadar 15 milyon dolar topladı. (TechCrunch)
  • UzayX Uluslararası Uzay İstasyonuna bir çift yeni güneş paneli, bilimsel araştırma ve taze meyve (diğer şeylerin yanı sıra) taşıyan bir kargo ikmal görevi başlattı. (TechCrunch)
  • Birleşik Fırlatma İttifakı Blue Origin yapımı iki BE-4 motorunu ateşleyen entegre Vulcan roketinin önemli bir testini gerçekleştirdi. (ULA)

Max Q size benim tarafımdan getirildi, Aria Alamalhodaei. Max Q’yu okumaktan hoşlanıyorsanız, onu bir arkadaşınıza iletmeyi düşünün.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın