GoPro Hero 11 Black tanıdık tasarımla gelecek

GoPro Hero 11 Black tanıdık tasarımla gelecekGoPro Hero 11 Black, nerede ise bir yıl ilkin tanıtılan Hero 10 Black‘in takip edeni olarak yakında gözler önüne çıkacak. Yeni bir sızıntı, Hero 11 Black’in tasavvur bakımından selefinden oldukca uzaklaşmayacağını gösteriyor.

WinFuture sitesi tarafınca paylaşılan görsellere bakıldığında Hero 11 Black’in aynı lense, aynı ön ve arka ekranlara, aynı kontrol araçlarına ve girişlere haiz olduğunu gösteriyor. GoPro genel tasarım dilini Hero 9’dan bu yana sürdürse de, geçtiğimiz yılki model daha büyük bir sensör ve yeni GP2 işlemciyle gelmişti. Böylelikle iki kat yüksek kare hızıyla video kaydının önü açılmıştı.

Hero 11 serisinde 6K video kaydı desteği olacağı söylense de, henüz bu konuda bir doğrulama gelmiş değil. Bu değişikliğin olması için bir çip değişikliğinin gerekeceği belirtilirken, bunun video işlemesi için yenilikler getirebileceği söyleniyor.

GoPro Hero 11 Black için hemen hemen resmi bir tanıtım tarihi açıklanmış değil. Ancak yakında bu mevzuda yeni haberler sezmek sürpriz olmayacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın