Hepsiburada’dan "Link Gelir”le ayda 5 bin TL’ye kadar kazanma fırsatı

Hepsiburada’dan “Link Gelir”le ayda 5 bin TL’ye kadar kazanma fırsatıHepsiburada’nın yeni programı “Link Gelir” ile kendi listelerini hazırlayıp çevresiyle paylaşanlar, bu listelerden alışveriş yapıldıkça 5 bin TL’ye kadar “Hepsipapel” kazanabilecekler.

Hepsiburada açıklamasına bakılırsa, firma, hem bireysel hem de aile ekonomisi için müşterilerine mühim bir gelir elde etme fırsatı yaratacak Link Gelir programını duyurdu.

Son derece ergonomik bir şekilde işleyen uygulamadan yararlanmak için kullananların favori ürünleriyle listeler oluşturması ve bu listeleri sevdikleriyle paylaşması gerekiyor. Kullanıcılar, bu listelerden yapılan alışverişlerden ürün fiyatının yüzde 10’u kadar Hepsipapel kazanıyor.

Ürünlerden ne kadar oranda hasılat sağlayacağını, seçtiği ürünleri listelerine ekledikten sonra satış fiyatının hemen altında bilgi olarak görebilen kullanıcılar, ayda 5 bin TL’ye kadar ek kazanç yaratabiliyor.

Hepsiburada müşterileri, beğenmiş olduğu ve sevilmiş olduğu ürünlerden oluşan listelerini sosyal mecralarında yada WhatsApp şeklinde ileti uygulamalarını kullanarak kendi çevresiyle paylaşabiliyor.

kaynak: ekonomist.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın