GoPro Hero 11 Black yanında daha küçük gövdeli Mini modeliyle gelebilir

GoPro Hero 11 Black yanında daha küçük gövdeli Mini modeliyle gelebilirGoPro yakında beklenen aksiyon kamerası Hero 11 Black, firmanın bu yıl piyasaya süreceği tek aksiyon kamerası olmayabilir. WinFuture tarafından paylaşılan sızdırılmış sahneler, GoPro’nun artık satışı durdurulan Session aksiyon kameralarının uygar bir versiyonu şeklinde görünen daha küçük bir sürpriz hazırladığını gösteriyor.

Hero 11 Black Mini olarak adlandırılacağı söylenen aygıt, GoPro’nun kamera serisini genişletme hedeflerini takip ediyor. Bluetooth bağlantısı için tek bir düğmenin yanı sıra ön tarafta büyük bir kamera sensörüne ve alt kısımda montaj için katlanan parmaklara haizdir. Adından da anlaşılacağı benzer biçimde Mini, yakında çıkacağı tahmin edilen Hero 11 Black’in küçültülmüş bir versiyonuna benziyor. Sadece cihazın önünde veya arkasında herhangi bir monitör bulunmuyor.

gopro hero 11 black mini

Sonuncusu 2016’da piyasaya çıkan GoPro’nun Session kameraları serisinde özellikle monitör yoktu ve bunlar daha kompakt bir tasarıma sahipti. Ancak Session ile Hero Mini olarak adlandırılması beklenen model arasındaki benzerlikler burada sona eriyor benzer biçimde görünüyor. Mini, adını aldığı Hero 11 Black kameranın tasarımını benimserken Session, cihazın ön tarafının tamamını kaplayan bir kameraya haiz küçük bir küp biçimindeydi ve o zamanki diğer Hero cihazlarına asla benzemiyordu. GoPro, 2018’de Hero 7 kameralarını çıkardığında Session serisi kameraları çıkarmayı bırakmıştı.

GoPro’nun Mini’deki kamera sensörü ve diğer dahili parçalarının ne kadar güçlü olduğu hakkında herhangi bir ayrıntı yok. Standart GoPro Hero 11 Black’in görünümünün değişmeyeceği bildirilirken, 27 megapiksel fotoğraf çekimi ve video kaydı esnasında 24.7 megapiksel fotoğraf soruşturma imkanı sunan yükseltilmiş bir sensörle gelebilir. Ayrıca 60 fps’de aynı 5.3K veya 120 fps’de 4K şeklinde selefindeki video çekim özelliklerini koruyacağı söyleniyor. WinFuture, Mini için daha küçük bir gövdede, nerede ise aynı derecede kuvvetli bir cihaz bekliyor, ancak henüz hiç bir şey doğrulanmadı.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın