Google Pixel 7 ve Pixel Watch etkinliğinin tarihini açıkladı

Google Pixel 7 ve Pixel Watch etkinliğinin tarihini açıkladıGoogle Pixel 7 serisi telefonları ve Pixel Watch akıllı saatiyle ilgili bütün bilgileri paylaşacağı etkinliğinin tarihini duyurdu. 6 Ekim’de gerçekleşecek faaliyet Türkiye saatiyle 17.00’da başlayacak. İnternet devi, mayıs ayında I/O 2022’de ilk defa gözler önüne çıkardığı Pixel 7, Pixel 7 Pro ve Pixel Watch ile alakalı bilgileri paylaşacak.

Mayıs ayındaki etkinliğin arkasından hem Pixel 7 serisi bununla birlikte Pixel Watch hakkında muhtelif bilgiler internete sızmıştı. Sızıntılar yardımıyla bu cihazlara dair daha çok ayrıntılar öğrenmek olası olmuştu. Hatta Pixel 7 serisinin üyeleri bazı kullananların eline de geçmişti.

Google’ın da yeni cihazlarıyla alakalı daha çok bilgi paylaştığını belirtmek gerekiyor. Pixel 7’nin ürün sayfasına bakıldığında yeni telefonların kalbinde Tensor G2 ismini taşıyan yeni nesil işlemcinin bulunduğu görülüyor.

Sızıntıların Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile alakalı ortaya çıkardıkları Google’ın açıkladıklarından pek fazla değildi. Örneğin, Pixel 7 Pro’nun alüminyum kamera çubuğunun üstünde iki kesik bulunmuş olduğu bir kere daha görülmüştü. Pixel Watch’un restoranda unutulan prototipi ise çalıştırılmamış, ancak saatin bilekte iyi mi durduğunu görmek mümkün olmuştu.

Google Pixel 7 serisi geçmiş nesillerin bir devamı benzer biçimde görünüyor. Ancak Pixel Watch’un “tamamen Google tarafından hazırlanmış ilk akıllı saat” olması, bu cihazın üstündeki baskıyı biraz artırıyor benzer biçimde görünüyor. Google’ın rakipleri Apple ve Samsung uzun süredir giyilebilir ürün yapıyor. Dolayısıyla web devinin de bu alana kuvvetli bir giriş yapabilmesi önem taşıyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın