Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun detayları yeni videoyla görüldü

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun detayları yeni videoyla görüldüGoogle Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile alakalı ilk detaylar geçtiğimiz mayıs ayında I/O 2022’de paylaşılmıştı. Sonbaharda resmen gözler önüne çıkacak telefonlarla alakalı bilgilere yenileri eklenmeye devam ediyor. Yeni bir video, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’ya daha yakından bakmayı olası kılıyor.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun geliştiriciler için üretilmiş versiyonlarının görüldüğü video, Unbox Therapy YouTube kanalı tarafından paylaşıldı. Bu video sayesinde telefonların tasarımlarının bilgileri görülüyor; ağırlıkları ve boyları öğreniliyor.

Videoda görülen cihazların başlatılabilir bir işletim sistemlerinin olmadığını belirtmek gerekiyor. İlk üretim versiyonlarında yazılım özellikleri ve kamera performansı emin olmuyor. Yine de, video ekim ayında tanıtılması beklenen telefonlarla alakalı daha ilkin görülmeyen detayları gösteriyor.

Başlangıç ekranına göre, Pixel 7’de Samsung tarafından üretilen 8 GB kapasiteli bir RAM mevcut. Telefonun dahili depolama kapasitesi ise 128 GB. Pixel 7 Pro’da ise Micron tarafınca üretilen 12 GB LPDDR5 RAM ve 256 GB depolama alanının olduğu görülüyor.

Pixel 6’dan 10 gram daha hafif olan Pixel 7, tartıda 195 gram çekiyor. 74.9 mm olan genişlik de 73.2 mm’ye iniyor. Değişim fazlaca büyük olmasa da, Pixel 7 cepte daha basit taşınabilecek bir telefon gibi görünüyor.

Pixel 7 Pro’nun ağırlığı ve genişliği ise selefine fazlaca oldukça yakın ölçüde. Pixel 7 Pro da kamera çıkıntısı dışında oldukça ince bir aygıt profili çiziyor.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun pil kapasiteleri belirsizliklerini koruyor. Özellikle Pro modelde büyük bir pil bulunması beklense de, hemen hemen net bir işaret görülmüş değil.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın