Elevate, işverenlerin faydaları daha iyi yönetmesine yardımcı olmak için 28 milyon dolar kazanıyor

Yükseltmekbir tüketici hakları yönetimi platformu olan Fin Capital Norwest Venture Partners, Greycroft, Bowery Capital ve Firebolt Ventures’ın katılımıyla Anthemis liderliğindeki bir finansman turunda 28 milyon $ topladığını duyurdu.

CEO Brian Cosgray’e göre, Elevate’in toplamını 43 milyon dolara çıkaran yeni nakit, ürün geliştirme, işe alma ve müşteri edinmeye harcanacak.

TechCrunch’a bir e-posta röportajında ​​”Eski sosyal yardım şirketlerinde çalışmış olan Elevate’in kurucu ekibinin tümü, sektörde neyin eksik olduğunu gördü – değişen iş gücünün ihtiyaçlarını karşılayan esnek ve ölçeklenebilir teknoloji” dedi. “Bu eski şirket platformları, yirmi yıl önce en iyi uygulamalar kullanılarak oluşturuldu, ancak yirmi yılda çok şey değişti. Elevate, yapay zeka gibi günümüzün en iyi teknolojilerini kullanarak sıfırdan başladı, çalışanların ihtiyaçlarını merkezinde tutuyor ve modern bir deneyim beklentilerini karşılıyor.”

Geçmişi özel varlık yönetimi alanında olan Cosgray, 2018’de önceki girişimi DoubleNet Pay’i Satın Alma Gücü’ne sattıktan sonra Elevate’i kurdu. talepler için geri dönüş süresi.

Elevate’i kullanan çalışanlar, vergi öncesi avantajları web veya mobil üzerindeki bir panodan görüntüleyebilir, planlayabilir ve yönetebilir. Elevate, sağlık tasarruf hesapları ve esnek harcama hesapları ve popüler mobil ödeme sağlayıcılarını (ör. Apple Pay) destekleyen temassız bir kart gibi avantajlar için gerçek zamanlı geri ödeme sunar.

Yükseltmek

Elevate’in avantaj yönetimi panosu.

Cosgray, iddiaların Elevate aracılığıyla “anında” işlendiğini ve yöneticilerin raporları aynı hızla aldığını söylüyor (satış konuşmasına inanılacaksa).

“Eski hak platformları, iddiaları işlemek için perde arkasındaki insanları kullanmaya devam ediyor. Bir hak talebinin işlenmesi ortalama olarak üç iş günü kadar sürüyor,” dedi Cosgray. “Elevate’in platformu yapay zeka teknolojisinden yararlanıyor, bu nedenle talepler hızlı bir şekilde işleniyor.”

Elevate, bazıları ona doğrudan rakip olan tedarikçilerle dolu bir alanı – çalışanlara sağlanan fayda platformlarını – kaplar. saçak Ve forma şirketlerin çalışanlara özelleştirilebilir ikramiyeler ve avantajlar sunmasını sağlar. Cobee ödeme kartı ve maaş bordrosu yazılım entegrasyonları ile tamamlanan bir çalışanlara sağlanan faydalar “süper uygulaması” geliştiriyor.

Cosgray, salgının Elevate’in büyümesine bağlı olduğunu ve bunun işletmeleri değişen iş yeri ihtiyaçlarına (yani uzaktan ve hibrit çalışmaya geçiş) ayak uydurmak için “çevik ve teknolojiye dayalı fayda ortakları” aramaya teşvik ettiğini iddia ediyor.

“Modern işlerin yapılma şekli sürekli değişiyor ve bu değişiklik bize yalnızca yardımcı oluyor, çünkü platformumuz iş ortaklarının ihtiyaçlarına uyacak ve onlarla birlikte büyüyecek şekilde ölçeklendirilebilir ve yapılandırılabilir.” “WYeni sermayemizle sadece daha akıllı değil, aynı zamanda platformumuzu kullanan çalışanlar ve işverenler için çok önemli olan sürdürülebilir bir seçenek oluyoruz.”

Cosgray, Elevate’in “altı rakam” aralığında bir kullanıcı tabanına hizmet veren yarım düzineden fazla ortaklık kurduğunu iddia ediyor. Yeni finansmanın yaklaşık 45 tam zamanlı çalışanı olan Elevate’e üç yıldan fazla bir pist sağlaması dışında, gelir veya yakma oranı hakkında ayrıntılı olarak konuşmadı.

Bir yatırımcı olan Anthemis genel müdürü Kate Sampson, bunu e-posta yoluyla söyledi: “Birçoğu eski sağlayıcı deneyiminin tamamen elden geçirilmesi gerektiğini kabul etse de Elevate, tüm plan türlerini tek bir birleşik platform ve kartta yönetme yetenekleriyle yeni nesil meydan okuyanlar arasında tek başına duruyor. İşverenlerin, çalışanlara modern, ilgili fayda çözümleri sunarken verimliliği artırmaya çalıştığı bir çağda, mevcut noktasal çözümlerin ölçek bulacağını düşünmüyoruz.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın