Deprem aileyi yok etti: Polis, eşi ve 2 çocuğuna veda

Deprem aileyi yok etti: Polis, eşi ve 2 çocuğuna vedaKahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki depremlerin vurmuş olduğu Hatay’ın Antakya ilçesinde polis memuru Gürkan Özdemir ve eşi İlkay Özdemir ile çocukları Ayşe Melek ve Zeynep Sude Özdemir, Cebrail Mahallesi Şehit Mehmet Ali Demirbüken Caddesi’nde çöken Emlak Bank Evleri Sitesinin enkazı altında kaldı. Arama- kurtarma ekiplerinin çalışmasıyla Özdemir çifti ile evlatlarının cenazesine ulaşıldı.

Yapılan otopsi işlemlerinin ardından Özdemir ailesinin fertlerinin cenazeleri memleketleri Kırşehir’e getirildi. Özdemir ailesi için Kırşehir Ahi Külliyesinde askeri tören düzenlendi. Törene, Kırşehir Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sadık Gülecen, ailesi, yakınları ve oldukca sayıda yurttaş katıldı.

Cenazede polis memuru Gürkan Özdemir’in anası Güngör Özdemir, Oğlum sen ne yakışıklı olmuşsun. Ben bu acıya nasıl dayanayım. Kuzularım benim. Sizi fazlaca seviyorum diyerek gözyaşı döktü. Kılınan namazın arkasından aile bireylerinin cenazeleri Asri Mezarlıkta yan yana toprağa verildi. (DHA)

kaynak – sozcu, listelist

Similar Posts

Bir cevap yazın