Crucible ve Futureverse açık meta veri tabanı ortaklığını duyurdu

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Burada konuşmak için başvurun ve buradan sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin. Etkinlikte ayrıca duyuracağız 25 en iyi oyun girişimi 2024’ün Oyun Değiştiricileri olarak. Bugün başvurun veya aday gösterin!


Pota Teknolojileri bugün birlikte çalıştığını duyurdu Gelecek evreni Emergence SDK’sını ikincisinin Kök Ağına entegre etmek. Geliştiriciler Emergence’ı Futureverse’ün açık meta veri ekosistemi içinde birlikte çalışabilir deneyimler oluşturmak için kullanabilir. Futureverse’ün kurucu ortakları tarafından oluşturulan bir fon olan Born Ready Ventures da Crucible’ın yeni finansman turuna liderlik edecek.

rent a car 34

Crucible’s Emergence, meta evrende avatarların, cüzdanların ve envanterin daha birlikte çalışılabilir olmasına yardımcı olur. Şirket geçen ay Unity geliştiricileri için başlattı. Ortaklığın ardından Emergence, Root Network’te ve oyuncuların FuturePass cüzdanında ve kimliğinde mevcut olacak.

Futureverse’in kurucu ortağı Aaron McDonald, yaptığı açıklamada, “Açık Metaverse burada. Oyun motorları her zamankinden daha erişilebilir durumda ve yapay zeka onların gelişimini yalnızca güçlendirecek ve hızlandıracak. Crucible ile olan ortaklığımız, yeni nesil geliştiricilere unutulmaz deneyimler yaratma ve tüm FuturePass sahipleri için yeni uygulamaların kilidini açma konusunda güç verecek.”

Crucible’ın kurucusu ve CEO’su Ryan Gill şunları ekledi: “Daha açık sistemlere ve oyun dünyalarına olan iştah artıyor, bu nedenle Emergence’ı ekonomi, topluluklar ve deneyimlerin doğru kombinasyonunun Açık Metaverse’de yeni bir ivmeye yol açacağını göreceğimize inanarak kurduk. . Futureverse, aynı zihniyetle bunu gerçekleştirme konusunda bir başka açık liderdir. Futureverse ile uzun vadeli, stratejik, teknik ve ticari bir ilişki kurmaktan gurur duyuyoruz. Ortaklığımız, hem oyun geliştiricileri hem de oyuncular için harika deneyimler sağlamaya odaklanıyor, böylece bunu hep birlikte inşa edip sahiplenebiliriz.”

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın