Cava’nın mantıklı halka arz hırsı, daha fazla şirketi halka açılmaya teşvik edebilir

rent a car 34

olarak bile teknoloji endüstrisi ve yatırımcılar, aşağıdakiler gibi büyük ölçüde girişim destekli şirketleri bekliyor: Turo, reddit Ve Instacart Cava halka açılmak için yola çıkıyor ve kendi çıkışını yapıyor.

Şirket bir ilk halka arz fiyat aralığı belirleyin bu hafta, halka açıldıktan sonra değerinin ne olabileceğini gösteriyor. Bu da bizim için bir şans değerleme tahminlerimizi kontrol edin.

Cava, her biri 17 ila 19 dolar arasında değişen 14.4 milyon hisse satmayı planlıyor. Halka arz yüz milyonlarca dolar toplayacak. (Cava’nın sigortacıları, halka arz fiyatından daha fazla hisse senedi satın alma opsiyonunu kullanırsa, bu sayının 16,6 milyon hisseye kadar çıkabileceğini unutmayın.)


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Akdeniz yemekleri sunan fast-casual bir zincir olan Cava, TechCrunch için garip bir seçim gibi görünebilir. Ancak şirketin sahip olduğu girişim fonları da dahil olmak üzere kapsamlı özel sermaye topladıve değeri 1 milyar dolardan fazladır. Bu halka arz, şu anda likit olmayan hisselerinde kilitli olan fonları yatırımcılara geri dönüştürecek ve bu, olağan kapsamımıza giren şirketler için önemli.

Bununla birlikte Cava, son yıllarda halka açılan diğer teknoloji etkin işletmelerin yanında düzgün bir şekilde oturuyor. isimler hakkında düşünüyorum tatlı yeşil gibiVe Pist Kiralamaikincisi çok farklı bir iş modeline sahip olsa bile.

Cava’nın nasıl büyüdüğünü ve işini nasıl yürüttüğünü öğrenmek istiyorsanız, buraya git. Bu sabah, şirketin değerlemesini araştırıyoruz.

Açıklamanızda ‘teknoloji etkin’ olması daha mı iyi?

Geçenlerde, 2020-2021 girişim sermayesi balonu sırasında neyin yanlış gittiği hakkında milyarlarca dolarlık bir girişimin CEO’su ile sohbet ediyordum. Onların görüşüne göre, temel konulardan biri gelirin homojenleştirilmesi ve nasıl değerlendirildiğiydi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın