Avrupalı ​​startup’lar: Startup Battlefield 200’e başvurun

Deha sınırları tanımaz ve iş sınıra geldiğinde biz de tanımayız. Başlangıç ​​Battlefield 200 (SB 200). Dünyayı değiştirecek etkiye sahip yeni nesil startup’ları kuran en iyi başlangıç ​​aşamasındaki kurucular için küresel arayış devam ediyor.

Avrupa: Startup Battlefield 200, startup’larınızı istiyor

Bugün, Avrupa’daki erken aşamadaki startup’ları teşvik ediyoruz. Startup Battlefield 200’e başvurun Disrupt 2023’te. Başvuru penceresi 15 Mayıs 23:59 PDT’de kapanıyor.

SB 200, başlangıç ​​dünyasının önde gelen rekabetidir ve küresel bir erişime sahiptir. Geçen yıl Disrupt 2022’de giriş yapan açılış grubu, Bulgaristan, Fransa ve Hollanda da dahil olmak üzere 13 Avrupa ülkesinden 35 startup’ı içeriyordu.

Kıta, SB 200 finalisti olarak seçilen üç startup ile etkileyici gösterisine devam etti. Hormona (Birleşik Krallık), InCooling (Birleşik Krallık) ve Reverion Gmbh’nin (Almanya) kurucuları, Startup Battlefield yarışmasında 100.000 $’lık bir atış için dünyanın dört bir yanından üst düzey yatırımcılar da dahil olmak üzere tüm Disrupt izleyicisine satış konuşması yaptı.

TC Disrupt 2023’te Başlangıç ​​Battlefield 200’e başvurun

TechCrunch Avrupa’yı arıyor – ve son başvuru tarihi hızla yaklaşıyor! ertelemeyin. 15 Mayıs 23:59 PDT’ye kadar Startup Battlefield 200’e başvurun.

SB 200 üyeliğinin kendine has ayrıcalıkları vardır, bunlardan ilki çok istenen TechCrunch onay mührüdür. Sonra yoğun (ve paha biçilmez) yatırımcı ve medya ilgisi var. SB 200 kurucuları ayrıca çok sayıda ücretsiz avantaj, avantaj ve fırsat elde eder.

Kesintiye Erişim — dört ek geçiş ve tüm sunumlara, aralara ve yuvarlak masa toplantılarına VIP erişimi dahil.

Özel atölyeler ve ustalık sınıfları — SB 200 kurucuları, Disrupt’a giden haftalarda atölye çalışmalarının tadını çıkaracaklar. Ayrıca TechCrunch personelinden özel satış konuşması eğitimi ve bir yıllık ücretsiz TechCrunch+ üyeliği alırlar.

Disrupt’ta flaş perdesi — Bu özel eğitim, Vitrin Sahnesine adım attığınızda ve yatırımcıların ve TechCrunch editörlerinin önünde sunum yaptığınızda işe yarayacak. Çok değerli geri bildirim alın ve – kim bilir? – bir yatırımcının ilgisini bile çekebilirsiniz.

Gösteri katında sergi alanı — SB 200, Disrupt’ta sergilenmesine izin verilen tek başlangıç ​​aşamasındaki girişimler olacak.

En iyisini sona saklıyorum — Tüm SB 200 kurucularının Startup Battlefield saha yarışmasında 100.000 $ için rekabet etme şansı var. TechCrunch editörleri, Startup Battlefield Finalistleri olarak SB 200’den 20 startup seçecek. Bu 20 şirketin kurucuları TechCrunch’ta yer alacak, özel saha koçluğu alacak ve ardından tüm Disrupt seyircisinin önünde sahnede canlı sunum yapacak. Nihai kazanan, 100.000 $’lık hissesiz ödülü ve tüm ihtişamı evine götürür.

Avrupa, bize oyunun kurallarını değiştiren en iyi girişimlerini göster! Küresel bir sahnede dünyaya açılmak istiyorsanız, Başlangıç ​​Battlefield 200’e 15 Mayıs 23:59 PDT’ye kadar başvurun. Sizi bu Eylül’de San Francisco’da görmek istiyoruz!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın