AMC ve Vudu, yeni isteğe bağlı yayın ortaklığıyla büyük başarı elde etti

AMC Tiyatrolarından dört yıl sonra başlattı isteğe bağlı akış hizmeti olan AMC Theatres On Demand ile şirket şimdi tüm film kitaplığını Fandango’nun sahip olduğu isteğe bağlı dijital video hizmeti Vudu’ya aktarıyor.

Vudu Perşembe günü, AMC Theatres On Demand için resmi yeni akış hedefi olduğunu duyurdu ve kullanıcılara “” gibi en son hit başlıklar da dahil olmak üzere 200.000’den fazla film ve TV şovuna erişim sağlıyor.Süper Mario Kardeşler Filmi“John Wick: Bölüm 4”, “Dungeons & Dragons: Honor Between Thieves”, “Avatar: The Way of Water” ve daha fazlası.

Bununla birlikte, AMC Theatres On Demand kullanıcıları artık AMC Theatres On Demand uygulamalarında veya web sitesinde içerik izleyemez, satın alamaz veya kiralayamaz. Bunun yerine, kullanıcıların yeni başlıklar satın almanın yanı sıra mevcut AMC içerik kitaplıkları üzerinde gezinmek için bir Vudu hesabı oluşturmaları gerekecek. Göre AMC web sitesikullanıcıların mevcut film koleksiyonlarını Vudu’ya aktarmak için 31 Ağustos’a kadar süreleri var.

Halihazırda Vudu’da olan AMC Theatres On Demand kullanıcıları, birleşik bir izleme deneyimine sahip olmak için hesaplarını bağlayabilir. Bu arada, yeni Vudu tüketicileri, hizmeti kullanmaya başladıkları ilk ay boyunca her alışverişlerinde %15 indirim kazanıyor.

Ayrıca şirket, 4K Ultra HD içeren duyurusunda, daha önce AMC Theatres On Demand aracılığıyla satın alınan filmlerin birçoğunun en yüksek video kalitesine yükseltileceğini yazdı. İlgili başlıkları kiralayan veya sahibi olan kullanıcılar otomatik olarak ücretsiz olarak yükseltilecektir.

Vudu’da film kiralama fiyatları 0,99$ ile 5,99$ arasında değişirken, satın alınan filmler 24,99$’a kadar çıkabilir. Kullanıcılar ayrıca, bireysel bölümleri yaklaşık 1,99 ABD Doları veya 2,99 ABD Doları ve tam sezonları 16,99 ABD Doları ile 43,99 ABD Doları arasında değişen TV şovları satın alabilirler. Vudu ücretli abonelik gerektirmez.

rent a car 34

Bugün, her iki şirket için de kayda değer bir ortaklığa işaret ediyor. AMC, 600 sinema salonu ve yaklaşık 200 milyon müşterisiyle ABD’deki en büyük tiyatro zinciridir. Vudu, 60 milyon kayıtlı kullanıcısı ile en popüler isteğe bağlı dijital video hizmetleri arasındadır.

Yeni ortaklık, Vudu’nun kullanıcı tabanını genişletirken aynı zamanda AMC sinemalarında oynayan yeni filmlerden kazanç sağlamasına olanak tanıyor. AMC, gelirin bir kısmını elde edeceği için de fayda sağlıyor.

“İşimizi geliştirmeye devam ettikçe ve sinema deneyimini geliştirerek ‘Filmleri Daha İyi Hale Getirme’ye odaklanmaya devam ettikçe, akış yapan tüketiciler için üstün bir deneyimin devam etmesini sağlayacak güvenilir bir iş ortağıyla ilişkimizi genişletmek için daha da heyecanlıyız. AMC’nin İçerik Stratejisi ve Kapsayıcı Programlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Nikkole Denson-Randolph yaptığı açıklamada, “onların sinema sonrası filmleri evde.

AMC yıllardır iyileşmek için mücadele etti Ancak pandemiden bu yana, bir şekilde geri döndü. İçinde son kazanç raporu, şirket, 2023’ün ilk çeyreğinde bir önceki yıl 266,3 milyon $’a kıyasla 179,7 milyon $’lık düzeltilmiş net zararla zararlarının daraldığını kaydetti. AMC ayrıca toplam gelirlerin 954,4 milyon dolara çıktığını bildirdi.

2000’lerin başından beri Fandango, ABD’deki AMC Tiyatroları için çevrimiçi bilet hizmeti sağlıyor. 2017’de şirket, Edinilen AMC, o zamanlar büyük bir rakip olan çevrimiçi sinema bileti web sitesi MovieTickets.com’u kurdu.

fandango Vudu satın aldı 2020’de Walmart’tan ve birleştirilmiş akış platformu FandangoNOW ile hizmet.

Fandango Ev Eğlencesi Başkan Yardımcısı Cameron Douglas, “AMC Theatres, Fandango’nun yirmi yılı aşkın süredir değerli bir sergi ortağı oldu ve şimdi AMC Theatres On Demand tüketicilerine Vudu akış hizmetimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın