Alexis Soloski The Times’a Personel Muhabiri Olarak Katılıyor

Alexis Soloski’nin The Times’a personel muhabiri olarak katılacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Kültür raporunun okuyucuları, şüphesiz Alexis’in imzasını ve — şık bir profil olsun aktörkeskin bildirilen makaleA trend özelliğibir inceleme Broadway oyunuveya hizmet gazeteciliğimizin alamet-i farikalarından biri olan haber bülteni izliyor.

Alexis, 2006’dan beri The Times için düzenli olarak serbest çalışıyor – ilk yazısında şu soru soruldu: “Robotlar Elektrikli Lovborgları Düşler mi?” Şimdi Kültür ekibi ve izleyicilerimiz Alexis’in televizyon, tiyatro, sinema ve daha fazlası hakkında yazan bir muhabir olarak çok yönlülüğünden yararlanmaya devam edecek. Büyüyen hizmet gazeteciliği misyonumuza katkıda bulunacak ve kültürel haberler çıktığında devreye girmek için uzmanlığından yararlanacak.

Alexis’in sık sık birlikte çalıştığı kişilerden biri olan televizyon editörü Jeremy Egner, Alexis’in üretkenliğini şöyle özetliyor: “Yıllar boyunca Alexis’e her türlü görevi verdim – makaleler, denemeler, incelemeler, haber bültenleri, değerlendirmeler – ve o bunların hepsini, muazzam otorite ve zeka. Ekibe katıldığı için çok heyecanlıyım çünkü artık ona yapacak daha çok şey verebilirim.”

Tiyatro editörü Nicole Herrington şunları ekliyor: “Profilleri gibi (Jodie Comer) ve özellik raporlaması (“Peter Pan Yanlış Yapıyor”) gösterisinde, Alexis’in derin bir tiyatro bilgisi, hikaye anlatma zanaatına karşı muazzam bir sevgisi ve meraklı bir zihni var. Aynı zamanda inanılmaz bir meslektaş ve işbirlikçi, her zaman sunum yapmaya veya bir görevi üstlenmeye ve yaklaşımı hakkında konuşmaya hevesli.”

Alexis, daha önce The Village Voice’ta tiyatro eleştirmeniydi ve tiyatro eleştirisinde mükemmellik için 2019–2020 George Jean Nathan Ödülü’nü aldı. Barnard College’da ve İngilizce ve karşılaştırmalı edebiyat alanında doktorasını kazandığı Columbia Üniversitesi’nde ders vermiştir. 50 bölümlük PBS dijital dizisi “Crash Course Theatre”ın yazarı Alexis, ilk romanı “Here in the Dark”ı Aralık ayında yayınlayacak.

1 Mayıs’ta başlıyor ve Jeremy’ye rapor verecek. Lütfen onu tebrik etmek ve ekibe hoş geldiniz demek için bize katılın.

— Sia, Michael, Alicia ve Barbara

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın