Alan Wake 2, Ekim sürüm bolluğunu kaçırmak için 10 gün ertelendi

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Remedy Entertainment bugün ertelendiğini duyurdu Alan Uyandırma 2 on güne kadar. Oyun 17 Ekim yerine 27 Ekim’de başlıyor. Remedy, oyunu bu şekilde erteleyerek Alan Wake 2’nin yeni oyunlarla dolu bir ayın ortasında çıkmamasını sağlıyor. Şimdi, diğer oyunların pişirmeye vakti olduktan sonra, ayın sonunda piyasaya sürülecek.

Ekim, birçoğu Alan Wake 2’nin orijinal tarihi etrafında toplanan yeni oyun sürümleriyle dolu. Geliştirme ekibi, gecikmenin nedeninin bu olduğunu açıkça kabul etti, sosyal medyada derken“Ekim, oyun lansmanları için harika bir ay ve bu tarih değişikliğinin herkesin en sevdiği oyunların keyfini çıkarması için daha fazla alan sağlamasını umuyoruz.”

rent a car 34

Ekim çıkış takvimi şu şekilde: Assassin’s Creed Mirage (5 Ekim), Forza Motorsport (10 Ekim), Lords of the Fallen (13 Ekim), Marvel’s Spider-Man 2 ve Super Mario Bros. Wonder (her ikisi de 20 Ekim), Cities Skyline ve Metal Gear Solid Master Collection Cilt. 1 (her ikisi de 24 Ekim) ve Alone in the Dark (25 Ekim). Alan Wake 2 şimdi bunun en sonunda 27 Ekim’de ortaya çıkıyor.

Alan Wake 2, Ekim ayının yoğun çıkış programı nedeniyle son dakikada çıkış tarihi değişen tek oyun değil. Bu haftanın başlarında Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’ın çıkış tarihini 12 Ekim’den 5 Ekim’e ertelediğini duyurdu. Ubisoft, oyunun yeni çıkış tarihi için bir neden belirtmezken, Mirage ile diğer büyük oyun arasında daha fazla boşluk bırakıyor. ayın yayınları.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın