Akçansa gelecek odaklı İK uygulamaları ile mükafaat aldı

Akçansa gelecek odaklı İK uygulamaları ile mükafaat aldıAkçansa, yenilikçiliği merkeze alan ve personellerinin gelişimi için hayata geçirdiği gelecek odaklı emekleri ile global arenada prestijli ödüllerin sahibi oldu.

Kurum, öncü insan kaynakları uygulamaları ile ‘Stevie Awards For Great Employers’ programında 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 4 ödül kazanmıştır.

Akçansa ayrıca uluslararası düzeyde muteber inceleme ve çözümleme firmalarından olan Brandon Hall’un ‘İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri’ kapsamında ‘İş’in Geleceği’ projesi ile iki farklı kategoride altın ve gümüş ödülün sahibi olarak önemli bir başarıya imza attı.

İnsan odaklı çalışmalar yürüten ve insan kaynakları iş süreçlerini yenilikçi bakış açısıyla daha faal hale getiren Akçansa böylece 6 internasyonal saygın ödülün sahibi oldu.

“Gelecek için en büyük gücümüz sahip olduğumuz insan kaynağı”

Akçansa Genel Müdürü M. Zeki Kanadıkırık uluslararası alanda kazandıkları muteber ödüllere ilişkin şunları söylemiş oldu; “Yaşadığımız değişiklik ve dönüşüm çağında, bütün çalışmalarımızın merkezinde insana yer vermek; yenilikçi bir anlayışla geleceğin iş yaşamına bugünden hazırlanmak en büyük önceliğimiz. Bu yönde bütün çalışanlarımızın katkı ve katılımlarıyla uygulamaya aldığımız projeler ile uluslararası mühim platformlardan ödüller kazanmaktan saadet duyuyoruz. Yarınlar için en büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğu inancıyla kıymet gerçekleştiren projelere imza atmaya devam edeceğiz”.

kaynak: ekonomist.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın