Afyonkarahisar’daki vahşette flaş gelişme

Afyonkarahisar’daki vahşette flaş gelişmeBolvadin ilçesi Özburun beldesinde meydana gelen olayda, beldede bir araba yanmış halde bulunduğunu kabul eden muhit sakinleri durumu jandarmayı bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen Bolvadin İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı takımlar olay yerine geldiklerinde dehşete düşüren bir manzara ile karşılaştı. Yanan otomobilin içerisinde iki bireyin cansız bedeni ile karşılaşan ekipler ardından çevrede geniş çaplı bir araştırma başlattı. Olay Yeri İnceleme ekipleri icra ettikleri incelemede peşinden cesetlerin silahla vurulduktan sonra araçla birlikte yakıldığını tespit etti.

Yapılan çalışmada ölen şahısların Ramazan T. Ve Gürsel C. Isminde şahıslar olduğu belirlendi. Ekiplerin bitirdikleri incelemenin ardından şahısların cenazeleri otopsi için Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Gözaltına alınan şahıslar ile ölenler içinde miras anlaşmazlığı olduğu öne sürüldü

Bölgede bulduğu 9 boş kovan ve Afyonkarahisar Devlet Hastanesindeki Adli Tıp Kurumu morguna götürülen cesetlerdeki inceleme kararı Gürsel C. Ile Ramazan T.’nin tabancayla vurulduğu belirlendi.

Şahısların öldürüldükten sonra otomobilin benzin dökülerek yakıldığı belirlendi. Olayın arkasından şahısların cep telefonu müzakere kayıtlarını inceleyen ekipler ölen şahıslarla aralarında miras nedeniyle aralarında anlaşmazlık bulunduğu iddia edilen akrabaları muhtar G.C. Ile İ.C. Ve B.İ. Gözaltına alındı. Şüphelilerin, Bolvadin İlçe Jandarma Komutanlığında sorguları sürüyor.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın