Xiaomi 12T serisinin tanıtım tarihi için yeni iddia

Xiaomi 12T serisinin tanıtım tarihi için yeni iddiaXiaomi 12T serisi ile alakalı sızıntılar ve söylentiler bir süredir etrafta dolaşıyor. Görünen o ki, bu telefonun tanıtımı da çok uzak değil. İnternete sızan bir afişe gore, Xiaomi yeni zeki telefonlarını 4 Ekim’de duyuracak.

Görselin güvenilir duyumculardan Abhishek Yadav tarafından paylaşılması, doğru olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Afişte tanıtım etkinliğinin Çin’de mahalli saatle 20.00’da (TSİ 15.00) başlamış olacağı da belirtiliyor.

Etkinlik afişinde “Make moments mega” (Anları mega yap) ifadesi göze çarpıyor. Bunun 12T Pro’nun 200 megapiksel çözünürlüklü Samsung ISOCELL HP1 kamera sensörüne yönelik bir gönderme olduğu söyleniyor. Söz mevzusu sensör, daha ilkin Motorola’nın Edge 30 Ultra modelinde de karşımıza çıkmıştı.

xiaomi 12tXiaomi 12T serisiyle beraber Redmi Pad tabletin ve yeni Redmi kablosuz kulaklıkların da tanıtılabileceği söyleniyor. Önümüzdeki dönemde bu etkinlik hakkındaki daha fazla detayın ortaya çıkması da sürpriz olmayacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın