Amazon Türkiye’den Prime üyelerine özel iki etkinlikAmazon Prime üyelerine hususi iki gün sürecek yeni alışveriş etkinliği olan Prime Özel Fırsat Günleri’ni duyurdu. Prime Özel Fırsat Günleri 11 Ekim Salı günü başlayacak ve 12 Ekim Çarşamba gün sonuna kadar devam edecek. Türkiye dışında Avusturya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç, İngiltere ve Amerika dahil olmak suretiyle 15 ülkede de gerçekleşecek Prime Özel Fırsat Günleri süresince Prime üyeleri kendilerine özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek.

48 saat sürecek bu yeni etkinlikte, Prime üyeleri; elektronikten mutfak ürünlerine, oyuncaktan modaya birçok kategoride ürünlere uygun fiyatlar ve Amazon.Com.Tr güvencesi ile haiz olabilecek.

Amazon.Com.Tr, bununla birlikte 4 Ekim – 10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek “Pazaryeri Fırsat Festivali”ni de duyurdu. Pazaryeri Fırsat Festivali süresince Amazon.Com.Tr‘nin sunmuş olduğu Amazon Lojistik hizmetinden faydalanan tüm satış ortakları, Prime üyelerine hususi fırsatlarla ürünlerini sunabilecek.

Konuyla ilgili açıklama icra eden Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Prime üyelerimize özel olarak gerçekleştireceğimiz Prime Özel Fırsat Günleri’ni duyurmanın mutluğunu yaşıyoruz. Bu etkinliğimizde Prime üyelerimize, yılın bu döneminde alışveriş yapmayı sevdiklerini bildiğimiz kategorilerden ürünlere büyük indirimlerle erişim fırsatı sunacağız. Müşterilerimiz artık her zamankinden daha fazla fırsat istiyor. Bu nedenle Prime Özel Fırsat Günleri ile Amazon.Com.Tr‘de alışveriş yapmayı daha akıllı ve daha basit hale getiriyoruz. Ayrıca, yedi gün sürecek ‘Pazaryeri Fırsat Festivali’ ile Amazon Lojistik hizmetimizden faydalanan satış ortaklarımız için de fırsatlar sunacağız. Satış ortaklarımız faaliyet süresince Prime üyelerine özel fırsatlar sunabilecek ve daha fazla satış ve gelişme fırsatı yaklayacaklar.” dedi.

Amazon Prime Özel Fırsat Günleri’nden ve Amazon Prime üyeliğinin getirmiş olduğu diğer fırsatlardan hâlihazırda ayda 7,90 TL karşılığında faydalanmak mümkün.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın