Vivo X Fold Plus için bir paylaşım daha

Vivo X Fold Plus için bir paylaşım dahaVivo X Fold Plus önümüzdeki hafta resmen gözler önüne çıkacak. Akıllı telefonun renk seçeneklerinden birinin kırmızı olacağı daha ilkin açıklanmıştı. Test sonuçları ise Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcinin varlığını göstermişti. Vivo’nun Weibo hesabından yapılan son paylaşımla işlemci için beklenen doğrulama geldi.

Aynı paylaşımda zeki telefona dair başka detayları bulmak da mümkün oluyor. X Fold Plus, 80W süratli şarj desteği ile gelecek. X Fold‘da 66W şarj desteği bulunduğunu düşününce burada mühim bir açınma olduğu söylenebilir.

Vivo, yeni karşı koyabilir telefonunun kullanıcı arayüzünün de bir karşı koyabilir telefona uygun olacağının altını çiziyor. Şirketten verilen bilgiye göre, 5000’den fazla tatbik X Fold Plus’ın OriginOS Ocean arayüzü için optimize edilmiş durumda.

Vivo X Fold Plus hakkında bütün bilgileri öğrenmek için 26 Eylül’e kadar sabretmek gerekiyor. Katlanabilir telefonun Çin haricinde piyasaya sürülüp sürülmeyeceği ve sürülecekse bunun maddi karşılığının ne olacağı en oldukca merak edilen mevzular içinde yer ediniyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın