TweetDeck’in eski sürümü nasıl geri alınır?

“Eski” TweetDeck, (muhtemelen geçici olarak) yürütmeyi durdurdu ve kullanıcılar artık yıllar boyunca alıştıkları sürüme manuel olarak geri dönebiliyorlar.

Bunun ne kadar süre mümkün olacağı görülecek.

Erteleme, kullanıcıların ayarlarında bir “TweetDeck sürümü” seçeneği biçiminde gelir ve bu, yeni TweetDeck’e belirsiz bir şekilde zorlananların saati geri almasına olanak tanır.

TweetDeck: Eski sürüme dön

TweetDeck: Eski sürüme dön Resim Kredileri: TechCrunch

rent a car 34

eşiğinden geri

Twitter, TweetDeck yenilemesiyle uğraşıyor yıllarca, ancak geçmişte yeni enkarnasyonu seçen kullanıcılar, yeni deneyimi beğenmezlerse (görünüşe göre çoğu insan böyleydi) rotayı tersine çevirebildiler. Fakat Elon Musk geçen Ekim ayında mücadeleye giriyor ve abonelikler ve premium özellikler yoluyla para kazanmaya zorlamak, ileri düzey kullanıcıların birden fazla Twitter hesabını daha etkili bir şekilde yönetmesine yönelik bir Twitter uygulaması ve panosu olan TweetDeck’in gelecekte neler getirebileceği konusunda endişeler artmaya başladı.

Twitter ortalığı karıştırmaya başlayınca okuma limitli geçen hafta bu milyonlarca kullanıcı için TweetDeck’i kırdı daha sonra yeni TweetDeck’e, çok az açık bir şekilde devre dışı bırakma yolu ile atıldılar. hafta sonu, bazı kullanıcılar bildirdi eski TweetDeck’e geri dönmek için bir seçenek görmek ve bir noktada bu seçeneğin, herhangi birinin değişikliği manuel olarak yapması için ayarlar menüsüne döndürüldüğü görülüyor.

Her halükarda, TweetDeck yakında yalnızca ödeme yapan kullanıcılar tarafından kullanılabilecekbu noktada abonelerin eski veya yeni TweetDeck arasında seçim yapıp yapamayacakları net değil.

Şimdilik, eski TweetDeck uçurumun eşiğinden döndü, bu yüzden fırsatınız varken keyfini çıkarın.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın