Twitter, yalnızca doğrulanmış kullanıcıların 30 gün sonra TweetDeck’e erişebileceğini söyledi

rent a car 34

Kullanıcı yığınları yapamadıktan sonra Son birkaç gün içinde TweetDeck’in bölümlerine erişin, Twitter Pazartesi günü web uygulamasının yeni bir sürümünü kullanıcılara sunmaya başladı. Şirket ayrıca, 30 gün içinde kullanıcıların TweetDeck’e erişmek için doğrulanması gerekeceğini de sözlerine ekledi. Bu, yalnızca Twitter Blue aboneleri, doğrulanmış kuruluşlar ve Twitter tarafından doğrulama hediye edilen bazı kişilerin TweetDeck’i kullanabileceği anlamına gelir.

Twitter, eski TweetDeck’ten kaydedilen tüm aramaların ve iş akışlarının yeni sürüme taşınacağını söyledi. Yeni sürüme geçiş yapan kullanıcıların sütunlarını da içe aktarma seçeneğine sahip olacağını kaydetti.

Sosyal ağ, TweetDeck’te tam besteci işlevi, Alanlar, video yerleştirme ve anketler sunuyor. Ancak, Teams işlevselliğinin “geçici olarak kullanılamadığını” söyledi.

Esasen Twitter, kullanıcılara isterlerse Twitter Blue’yu satın almadan önce yeni TweetDeck’i test etmeleri için 30 günlük bir deneme süresi veriyor.

Son birkaç gün içinde, TweetDeck’in birçok işlevi Elon Musk’tan sonra kullanıcılara erişilemezdi oran limitleri koymak kazımayı önlemek için bir kullanıcının okuyabileceği tweet sayısı.

Kapalı kalma süresi boyunca kullanıcılar, TweetDeck’in birçok kişi tarafından kullanıldığını fark etti. sosyal medya yöneticileri Ve markalar. TweetDeck’in önümüzdeki 30 gün içinde ücretli bir ürüne dönüşeceği düşünülürse, daha iyi özelliklere sahip alternatifler arayabilirler.

Twitter test ediyor Birkaç yıldır TweetDeck’in yeni bir versiyonuve son olarak, yeni yönetim altında küresel olarak yayılıyor.

Bir TweetDeck Twitter topluluğunda, bir şirket çalışanı söz konusu şirketin hurdaya çıkarılmasını önlemek için eski API’leri kaldırdı ve bu da web uygulamasını etkiledi.

Hafta sonu Musk, doğrulanmamış kullanıcılar için günde 1.000 tweet ve doğrulanmış kullanıcılar için 10.000 tweet okuma sınırı uyguladı.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın