Ünlülerin yer aldığı bir öğrenme platformu olan FrontRow kapanıyor

rent a car 34

TechCrunch, Hindistan’daki ünlülerin yer aldığı bir hobi öğrenme ve topluluk platformu olan FrontRow’un kapandığını öğrendi ve onayladı.

Üç yaşındaki girişim, tanınmış sanatçıların ve sporcuların zanaatlarını tüketicilere öğrettiği bir topluluk oluşturmaya çalıştı. Başlangıç, yaklaşık 18 milyon dolar topladı ve destekçileri arasında Elevation Capital, Eight Roads Ventures, Lightspeed Venture Partners ve Not Boring Capital’i saydı.

FrontRow’un kurucu ortağı Ishaan Preet Singh, geliştirmeyi TechCrunch’a doğruladı ve girişimin IP satın alma görüşmelerini ve kullanılmayan sermayeyi yatırımcılara iade etme olasılığını araştırdığını ekledi.

Singh, FrontRow’un yıllık gelirini 3 ila 4 milyon dolar arasında ölçeklendirdiğini, ancak oradan ölçeklendirmek için mücadele ettiğini söyledi. Bu noktada, firmanın risk ölçeğine uygun olmadığının netleştiğini söyledi. FrontRow geçen yıl işlerinin çoğunu bıraktı ve birkaç pivotu denemek için kendisine birkaç ay verdi.

Daha önceki bir notta Singh şunları söyledi:

FrontRow, akademik olmayan öğrenme alanında PMF’yi bulmak için birden fazla deney yaparken, ekipte ~35 kişiyle geçen yıl Kasım ayından itibaren bir tohum şirketi olmaya geri döndü. Yetişkinler için kariyer odaklı öğrenme ve çocuklar için çevrim dışı bütünsel gelişim dahil olmak üzere 3-4 deney yaptık. Bazıları, özellikle çevrimdışı çocuklar parçası, çok fazla kullanıcı sevgisiyle cesaret verici, ancak yine de çok erken.

Biz (kurucular ve yatırımcılar) her zaman geri adım atmak ve yürüttüğümüz pilot uygulamaları yansıtmak için bir Haziran tarihi belirledik ve bir ton ilerleme kaydetmişken ve bir CM pozitifken (çok küçük ölçekli bir işletme olsa da), pazarın bağımsız bir oyuncuyu destekleyecek kadar büyük olup olmadığı veya bunun daha büyük bir çok kategorili şirkete daha iyi uyup uymadığı da dahil olmak üzere, şirket için en iyi yerin neresi olduğu konusunda birden fazla görüşme yapıyoruz. Bunu önümüzdeki birkaç ay içinde çözeceğiz. Ayrıca ekibi burada döngüde tuttuk ve isterlerse bazılarının alternatif işler bulmasına yardımcı oluyoruz. Bu bir sermaye veya pist sorusu değil (3 yılı aşkın süredir pistimiz var), daha çok büyük ölçekli bir iş kurma vizyonuyla sermaye topladığınızda, bunun belirli bir pazarda mümkün olup olmadığı konusunda dürüst olduğunuzdan emin olmakla ilgilidir. daha fazlasını öğrendikçe.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın