Tinder’dan ilham alan Cala, gereksiz toplantılarda sola kaydırmanız için sizi cesaretlendiriyor

Taşı, et marketi ve, um… merhaba, pazarla tanışın.

İki kişilik bir ekip, bu hafta bazı dalgalar yarattı. Kala“Toplantıları iptal etmek için Tinder” olarak pazarladıkları bir web uygulaması.

Ücretsiz hizmet, Google Takvim ile entegre olur ve sınanmış-Ve-sınanmış flört uygulamalarından kaydırma tamircisi. Kullanıcıların, zaman kaybı olarak gördükleri toplantılarda sola veya devam etmek istedikleri toplantılarda sağa kaydırmalarını sağlar.

Cala, toplantıları yalnızca bir toplantıya davet edilen herkes hızlıca çekip giderse iptal eder ve çevrimiçi randevuya olan benzerliği burada sona erer. Tinder daha çok modern flörtün oyunlaştırılmış ortamında zamanı boşa harcamakla ilgiliyken cehennem manzarasıCala’nın ideal sonucu, web sitesine göre biraz ek “odaklanma süresi”.

Araç, muhtemelen ofis çalışanlarının başına bela olan aşırı toplantılara bir yanıttır. kabinlerin şafağı. Hala, Yakınlaştırma patlaması ve toplantı yorgunluğu Bunu takip eden araştırmalar, gereksiz kalabalıklardan nefret etmemiz için fazlasıyla yeterli neden sağlıyor.

Bir ekran görüntüsü, kullanıcılara toplantılarda sola veya sağa kaydırma görevi veren Cala'nın web sitesini gösteriyor.

Eski meslektaşları Zack Hargett ve Paulius Dragunas, Cala’yı çıkış yaptı geçen hafta. Çift daha önce bir video mesajlaşma girişimi olan Loom’da çalıştı. kazandı Instagram’ın kurucu ortakları, koronavirüs kilitlenmeleri başlamadan aylar önce.

Dürüst olmak gerekirse, Sequoia’da önde gelen bir yatırımcı olduğu için inşa ettik. tweet attı fikir ve viral oldu haha, ”dedi Hargett TechCrunch’a.

Ortak yaratıcı, “Ayrıca, AI şu anda ne kadar heyecan verici olsa da yorucu” diye ekledi. “Basit bir teknolojiyle sıkıcı problemler üzerinde çalışmak garip bir şekilde rahatlatıcı bir şey.”

Cala, yalnızca bir kişinin hesap oluşturmasını gerektirse de, diğer katılımcılar için uygulamalı bir deneyim değildir. Herkes Cala’dan toplantılarda sola veya sağa kaydırma seçeneği sunan bir e-posta alır. Bu, hızlı bir şekilde garipleşebilir, bu nedenle Cala’nın yaratıcıları uygulamayı yalnızca dahili iş toplantıları için kullanmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Başka bir yakalama: İşvereninizin BT departmanının yerinde kısıtlamaları varsa, Cala’yı iş takviminize bağlamak için onay almanız gerekebilir. Cala’ya TechCrunch takvimime erişim izni vermeye çalıştığımda Google, G Suite entegrasyon kurallarımıza atıfta bulunarak bir hata verdi. Bu tür bürokrasi ile, doğrudan ekibinizden tüm bu tehlikeli toplantıları sakinleştirmesini istemek daha kolay olabilir.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın