Tinder, güncellenmiş topluluk yönergelerinin bir parçası olarak bios’tan sosyal tanıtıcıları kaldıracak

Tinder güncelleniyor Topluluk Rehberleri flört uygulamasını güvenli ve saygılı tutmak için şirket bugün duyurdu. Güncellemelerin bir parçası olarak Tinder, biyografilerden sosyal hesapları otomatik olarak kaldıracak ve kullanıcıları diğer platformlardaki eşleşmeleriyle özel sohbetler yayınlamaktan caydıracak.

Tinder, platformunun, kullanıcıların sosyal kanallarında takipçi kazanmak için araması gereken bir yer olmadığını, bu nedenle halka açık biyografilerden ve profillerden tanıtıcıları kaldıracağını söylüyor. Artık sosyal hesaplarınızı görüntüleyemeseniz de, Tinder’ın Instagram entegrasyonunu kullanarak Instagram profillerinizi eşleşmelerle paylaşabileceksiniz.

Platform, kullanıcıların Tinder’da işletmelerini tanıtmasına hiçbir zaman izin vermedi, ancak şimdi Tinder’ın ticari değil kişisel bağlantılar kurmak için olduğunu açıkça ortaya koyan daha katı bir politika sunuyor.

Şirket bir basın açıklamasında “Tinder, işletmeleri para kazanmaya teşvik edecek bir yer değil” diye yazdı. “Üyeler, takipçi kazanmak, bir şeyler satmak, bağış toplamak veya kampanya yapmak için reklam vermemeli, tanıtımını yapmamalı veya sosyal hesapları veya bağlantıları paylaşmamalıdır. Bununla mücadeleye yardımcı olmak için Tinder, sosyal tanıtıcıları herkese açık biyografilerden kaldıracak.”

Özel Tinder sohbetlerini diğer platformlarda paylaşmayla ilgili güncellemelere gelince, şirket, kullanıcıların izin verilmedikçe eşleşmelerle yaptıkları özel sohbetleri asla paylaşmaması gerektiğini özetliyor. Güncellenen politika, insanlar komik, tuhaf veya sağlıklı etkileşimlerini flört uygulamasında başkalarıyla paylaşmayı sevdiklerinden, Tinder sohbetleri genellikle Twitter veya TikTok gibi platformlarda viral hale geldiğinde gelir. Ancak Tinder, “Tinder’daki konuşmaların tam da bu anlama gelmesi gerektiğine inanıyor – Tinder’daki konuşmalar.”

Ayrıca Tinder, bir hesabın tek bir kişi için olması gerektiğini ve çoklu ve açık ilişkilerdeki kullanıcıların her ortak için ayrı hesaplar oluşturması gerektiğini açıkça belirtiyor. Bu, bir çiftin potansiyel bir ortak bulmak için tek bir hesap kullanmaması gerektiği anlamına gelir. Tinder ayrıca, kullanıcıların yakın zamanda piyasaya sürülen İlişki Türleri etik olmayan tek eşlilik, açık ilişkiler veya çok eşlilik aradıklarını belirtmek için profil özelliği.

Güncellenen yönergeler, kullanıcıların asla sahte kişiler oluşturmaması veya başka biri gibi davranmaması veya başkalarına karşı yanlış raporlar vermemesi gerektiğini özetlemektedir. Tinder ayrıca kullanıcılara başkalarının sınırlarına saygı duymalarını hatırlatıyor ve kullanıcıların platformda gereğinden fazla paylaşım yapmaması gerektiğini belirtiyor. Şirket, kullanıcıları net olmaları için uygulama içi özelliklerinden yararlanmaya teşvik ediyor. Onların hedefleri Ve ilişki türleri.

Tinder Üye Stratejisi Kıdemli Başkan Yardımcısı Ehren Schlue bir basın açıklamasında “Tinder üyelerinin çoğu 18-25 yaşlarında ve Tinder genellikle onların ilk flört deneyimleri oluyor” dedi. “Bu genç flörtçülere flört yolculuklarına başlarken rehberlik etmek için Tinder, üyelere hem çevrimiçi hem de gerçek hayatta sağlıklı flört alışkanlıklarını hatırlatmak ve eğitmek için bu politika yenilemesini kullanıyor.”

Güncellenen topluluk yönergeleri yakın zamanda Tinder olarak geldi AI destekli bir güncelleme tanıttı kullanıcıların başkalarına kendilerini kanıtlamalarını sağlayan Fotoğraf Doğrulama özelliğine ne bot ne de kedi balıkçısı. Geçmişte, kullanıcılar flört uygulamasında onaylanmak ve mavi bir onay almak için kendi fotoğraflarını çekerdi. Şimdi Tinder, fotoğraf yerine video özçekimini zorunlu kılarak bu süreci güçlendiriyor. Ayrıca, yakında kullanıcıların sohbetlerini yalnızca Fotoğrafı Doğrulanmış üyelerle sınırlamasına da olanak tanıyacak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın