Thrasio hissesini azalttı, muhtemelen pazarın geri çekilmesiyle Hindistan markalar evinde kontrolünü kaybetti

Lifelong Online’ın kurucuları, Hindistan’daki markalar evinin çoğunluk mülkiyetini ve kontrolünü Thrasio’dan satın aldı.

Mevcut yatırımcılar, Tanglin Venture Partners ve Hero Enterprise Partner Ventures da Lifelong Online’daki sahipliklerini artırdı. Gurgaon merkezli girişim Perşembe günü yaptığı açıklamada, Thrasio’nun Lifelong Online’ın aktif bir yatırımcısı ve stratejik ortağı olmaya devam edeceğini söyledi.

Lifelong Online, Thrasio’nun Hindistan emelleri için bir araç görevi gördü. Küresel firma Hintli girişimi bir yere satın aldı 150 milyon dolardan 200 milyon dolara kadar, The Economic Times’ın daha önceki bir raporuna göre. Thrasio, o sırada Hindistan’da işletme satın almak için 500 milyon doların üzerinde harcama taahhüdünde bulunduğunu söyledi.

Thrasio, Hindistan’da başka hiçbir yatırım yapmadı.

Bir Lifelong sözcüsü yaptığı açıklamada, “Bu yeni bölüme başlamaktan ve paydaşlarımızın desteğiyle yolculuğumuza devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Hindistan bizim için inanılmaz bir fırsat sunuyor ve birleşik uzmanlığımızla pazarda önemli bir etki yaratabileceğimize inanıyoruz. Değişmeyecek bir şey, Lifelong ve Thrasio arasındaki güçlü ticari ve stratejik ortaklıktır.”

Takip etmek için daha fazlası.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın