Tensor, Solana NFT pazar yeri totem direğinin tepesine tırmanıyor

Sadece iki ay önce, NFT ticaret platformu tensör bir tohum turunda 3 milyon dolar topladı. Günümüze hızlı bir şekilde ilerleyin ve pazar payına dayalı olarak Solana merkezli en büyük NFT pazarı konumunu yeniden kazanmaya yakın.

TechCrunch’ın kapsadığı tohum turu hakkında konuşan Tensor’un kurucu ortağı Richard Wu, “Duyurudan çok fazla ivme geldi” dedi. münhasıran Martta. “Bir pazar söz konusu olduğunda, likidite kullanıcıları çekmenin anahtarıdır ve kendi üzerinde bir kartopu etkisi yaratmıştır.”

Tensor geçen hafta Solana’nın NFT pazar payının %45’ine ulaştı ve Solana merkezli NFT pazar yeri Magic Eden’in yedi günlük bir süre içinde %44’lük payını geride bıraktı. veri Tiexo tarafından toplanır. %1’lik fark nominal gibi görünse de, neredeyse 1.000x kullanıcısı olan bir deve karşı oldukça yeni bir platform için büyük bir sıçrama.

Tensor, Haziran 2022’de özel bir beta başlattı ve ertesi ay halka açıldı. Kurucu ortak Ilja Moisejevs, Mart ayında aylık 30.000’den fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu ve Nisan ayına kadar MAU’sunun yaklaşık %317 artarak 125.000’in üzerine çıktığını söyledi.

sahip olan Magic Eden ile karşılaştırıldığında 22 milyon pazar payını önemli kılan aylık benzersiz ziyaretçi.

O zamandan beri Magic Eden, Tiexo verilerine göre %44,2’lik payla son yedi gün içinde Solana tabanlı NFT hacminde en yüksek yeri yeniden kazandı ve Tensor da %40,5 ile çok geride değil. Ancak Wu, pazar payının Tensor için “birinci öncelik olmadığını” söyledi. “Bizim için pazar payı, inşa ettiklerimizi temsil ediyor, ancak günün sonunda hedefimiz Solana’yı 10 kat büyütmek.”

Moisejevs, “Twitter’daki pek çok kişinin olayları dramatize etmeyi sevdiğini düşünüyorum” dedi. “Bir pazar yeri savaşı görmek istiyorlar. Aramızda sağlıklı bir rekabet var [and Magic Eden], ancak eve götürmek istediğimiz nokta şu ki, var olmayan bir pazarın %80’ini kazanmak için burada değiliz. Kazanmamızı, Solana’nın kazanmasını istiyoruz ve Solana bir zincir olarak başarılı olursa daha büyük bir şirket olacağız.”

Solana, tüm zamanların satışlarında 3,96 milyar doları aşan satış hacmiyle NFT’ler için üçüncü en büyük blok zinciridir. veri NFT toplayıcı CryptoSlam’den. Veriler, son 30 günde Solana NFT satış hacminin yaklaşık %24,4 düşüşle 73,3 milyon $ olduğunu gösterdi.

Wu, genel olarak Solana ekosisteminin en az altı ay öncesine göre güçlendiğini söyledi. Bunun en iyi örneklerinden biri Mad Lads gibi insanlar ve projeler, dedi ve bir noktada bazı Ethereum blue chip koleksiyonlarının önünde hacim olarak en iyi koleksiyon olduğunu ekledi. “Solana lansmanıyla yaptıkları ve gösterdikleri şey inanılmaz.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın