Teenage Engineering hayallerimin kayıt cihazıyla dalga geçiyor, sadece dijital

Çılgın dahiler de Genç Mühendislik fiyat etiketi sizi gerçeğe döndürene kadar salyalarınızı akıtma garantisi olan yeni bir cihazla geri döndü.

Saçmalamaya değer sentezleyicilerin üreticisi az önce duyurdu TP-7sesi yakalarken dönen ve bir tıklama tekerleği gibi kontrol edilebilen bir “motorlu teyp makarası”na sahip ufacık bir taşınabilir kayıt cihazı.

Teenage Engineering, bu dijital kayıt cihazına nostalji katmanları aşıladı ve hem dijitalin ilk günlerini (örneğin Apple’ın orijinal iPod’u, Gizmodo işaret ediyor) ve daha da uzak olan bant günleri. TP-7 ayrıca bazı ikonik kamera tasarımlarından ilham alıyor gibi görünüyor; kayıt göstergesi Leica’nın kırmızı noktası gibi parlarken, deri arka yüzü Polaroid’in klasiğinden çıkmış gibi görünüyor SX-70.

Başka bir deyişle: Stockholm merkezli ses şirketi, başka bir muhteşem, tamamen fazla inşa edilmiş ve sınırda gereksiz bir cihazla dalga geçiyor. Onun 1.499 dolar ve “bu yaz geliyor.”

Umutsuzca bir tane istiyorum.

Tamam, tamam, odaklanacağım – söz.

TP-7’de ayrıca kayıt, oynatma ve durdurma düğmeleri, hızlı ileri/geri sarma tetikleyicisi, 128 GB depolama alanı ve dahili mikrofon ve hoparlör bulunur. Cihaz ayrıca üç adede kadar harici mikrofonu (3,5 mm ses jakları aracılığıyla) destekler ve USB-C veya bluetooth aracılığıyla bir iPhone veya dizüstü bilgisayara bağlanabilir. Teenage Engineering, pilinin yaklaşık yedi saat sürdüğünü söylüyor.

TP-7, Teenage Engineering’in üst düzey “Field System” koleksiyonunun bir parçasıdır. OP-1 müzik yapımcısı ve CM-15 mikrofon Ancak, yasaklayıcı fiyat etiketi olmadan Teenage Engineering’in ilginç teçhizatının tadına bakmak istiyorsanız, cep sentezlerine göz atabilirsiniz; İnternet sitesi ancak genellikle Reverb ve eBay gibi sitelerde 100 doların biraz kuzeyine mal olur.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın