TechCrunch Live’ın Atlanta etkinliğinde en iyi Atlanta VC’lerinden haber alın

TechCrunch’ın (neredeyse) Atlanta’da son güncellememiz için iniş yapmasına bir aydan az bir süre kaldığına inanmak zor. TC Canlı olay 7 Haziran’da 14:00 EDT’de.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere harika bir programlama listemiz var: yakın zamanda duyurulan şömine başı sohbeti fintech Greenwood’un kurucu ortağı Ryan Glover ile girişim içinde eşitlik ekonomisini tartışıyor. Gelecek daha çok şey var ve bugün başka bir paneli duyurmaktan gurur duyuyoruz: TechCrunch tarafından yönetilecek olan Atlanta’ya Yatırım Becca Szkutakve Atlanta bölgesindeki mevcut girişim ekosisteminin yanı sıra yerel risk sermayedarları yetiştirmenin ve onlarla tanışmanın en iyi yolları hakkında sohbet edecek.

Paneldeki yatırımcılar yine de Atlanta bölgesinin temel direkleridir. var Lisa KalhounValor Ventures’ın kurucusu, Shila Nieves BurneyZane Capital’in kurucusu ve Sean O’Brien, Overline Ventures’ta yönetici ortak. Her biri yatırım konusundaki benzersiz bakış açısını getiriyor, önemi hakkında konuşuyor. kesişimsellik para tahsisi söz konusu olduğunda ve neden, her yerin dışında, Atlanta yeni şirketleri ve kurucuları kendine çekiyor ve elinde tutuyor.

Panelleri, Glover ile ocak başı sohbetinden hemen sonra, 14:30 EDT’de başlıyor. Daha fazla programlama güncellemesi için bizi izlemeye devam edin ve lütfen etkinliğe katılmak için kayıt olun BURADA. Tüm TechCrunch Live etkinlikleri gibi ücretsizdir. Ve unutmayın, eğer saha yarışmamıza katılmak isteyen Atlanta merkezli bir girişim iseniz, lütfen tıklayın BURADA. Bunun için de açıklayacak heyecan verici bir jüri listemiz var.

Yakında görüşürüz!

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın